Na obiad czwartkowy 18 stycznia?

7 polubień

Ja, właśnie spożyłem obiad i teraz odsypiać AO będę. :sunglasses:

5 polubień

W epoce postępu dzieci poczyna się za pomocą pary i elektryczności …
… tj. para zamyka się w pokoju i wyłącza elektryczność.

3 polubienia

Wszystko ma swoje przeznaczenie

1 polubienie

Pamiętam, jak jeszcze kilkanaście lat temu po domu codziennie walały się jakieś czasopisma, ale nawet wtedy do ubijania much służyła packa.

A do czytywania internetu też nie jest potrzeby iPad. Przecież wystarczy tablet lub smartfon.

1 polubienie

Ja poza papierowym wydaniem National Geografic, ale tez nie przedluzylam prenumeraty ze wzgledu na podróże to z gazet? Juz nawet gazetki reklamowe sa ewenementem w skrzynce, bo to co mnie interesuje (lub niekoniecznie) przychodzi na maila.

1 polubienie

Dom bez gazet?
Rozumiem tych codziennych bo to w większości goovna upolitycznione ale tygodników?Miesięczników?
Tego to sobie tak do końca,nie wyobrażam :thinking:

No niestety.
Do najblizszego kiosku, gdzie jedyne co kupisz to papierowe wersje hispanskich “pomponików” i “pudelków” 4 km
A polskie to tylko przez neta.
Zresztą w Polsce?
Jakies kolorowe straszydła w spożywczaku.

1 polubienie

Nie wytrzymam jak Wam czegoś nie pokażę. Trwa tylko 2 minuty, więc można spokojnie obejrzeć nie tracąc czasu. Warto, bo można się uśmiechnąć.

5 polubień

śmieszne i straszne, bo obie strony robią wojenki. A robota leży i wróg u bram :confused:

1 polubienie

Nawiasem napisawszy, chodziło mi po głowie pytanie o gazety i teletext :thinking:

Niektórzy jak pojawila sie usluga teletext, a ich telewizory tej funkcji nie miały to zawieszali gazete na ekranie i też byli zadowoleni. :wink:

1 polubienie