na podwieczorek 15 czerwca?

Dziś dzień dogoterapii?
To będzie o pieskach.

Tabliczka w hotelu:
" Jestem właścicielem hotelu od 30 lat. W tym czasie nie spotkałem psa, który by spalił łóżko, bo palił papierosy. Żaden pies nie zabrał ze sobą na pamiątkę noża czy popielniczki. Nie znam psa, który ręcznikami czyścił by swoje buty, czy takiego, który by próbował pocałować pokojówkę. Żaden pies nie skarżył się na obsługę czy na jedzenie. Krótko mówiąc: Nic nie mam przeciw psom. Jeśli Wasz pies poświadczy za Ciebie, drogi właścicielu, to i Ty jesteś tu mile widziany."

Wielu moich znajomych traktuje wyprowadzenie psa na spacer jako wymówkę, by zapalić, napić się piwa, pogooglać w smartfonie. Inni nie mają żon.

  • Jeśli dziecko nie chce jeść mięsa, to czym je zastąpić?
  • Psem. Pies zawsze zje mięso.

Dobry pies przewodnik to taki, który z powodu deszczu będzie oprowadzał swojego właściciela po mieszkaniu przez dwie godziny, umiejętnie imitując uliczne dźwięki.

Fiaskiem zakończyła się próba wprowadzenia wyścigu psich zaprzęgów do programu zimowych igrzysk olimpijskich w Korei. Żaden z zawodników nie odważył się przyjechać ze swoimi psami.

Muldoon mieszkał sam na irlandzkiej wsi, a za kompana miał tylko psa. Pewnego dnia pies zdechł, a Muldoon poszedł do księdza i pyta:

  • Ojcze, mój pies zdechł. Może ksiądz odprawić mszę dla biedaka?
    Ojciec Patryk odrzekł:
  • Niestety, nie odprawia się mszy dla zwierząt. Ale jest kilku baptystów niedaleko i nie wiadomo, w co oni dokładnie wierzą. Może zrobią coś dla niego.
  • Zaraz do nich pójdę. Myśli ksiądz, że 50 funtów to będzie dla nich wystarczająca ofiara za mszę?
    Ojciec Patryk wykrzyknął:
  • Najświętsza panienko, matko boża! Czemu nie powiedziałeś, że twój pies był katolikiem?!

Idzie supermodelka przez wieś, a za nią szczekając biegnie strasznie chudy pies. Jakiś gospodarz podźwignął się od piwa i chce odgonić psa, ale kum łapie go za łokieć i mówi:

  • Daj spokój psu! Co on winien? W życiu tyle kości naraz nie widział.

Przychodzi facet do burdelu z psem na smyczy i zamawia dziewczynę: 190 cm wzrostu i 40 kilo wagi. Na to właściciel:

  • Ależ proszę pana, to niebywały okaz, za który trzeba extra zapłacić.
  • Pieniądze nie grają roli!
    -Nie ma sprawy - odpowiada właściciel, ale proszę przyjść jutro, to taką panu sprowadzę.
    Na drugi dzień tak, jak było w umowie, facet z pieskiem czekają w pokoiku na panienkę. Nagle wchodzi 190 cm wzrostu, 40 kg wagi, niebywały okaz. Na to facet do niej ostrym głosem:
  • Na cztery łapy już!
    Ta w mgnieniu oka padła.
  • Na to on delikatnym głosem:
  • No widzisz Reksio, tak będziesz wyglądał, jak nie będziesz żreć!

Przychodzi facet do lekarza cały pogryziony, lekarz się pyta:

  • Co się panu stało?
  • Przyszedłem trzeźwy do domu i pies mnie nie poznał.

Konduktor w pociągu pyta się blondynki z psem:

  • Czy pani zapłaciła za psa?

  • Ależ skąd?! Dostałam go na urodziny!

  • Baco, macie takiego małego pieska i wieszacie na furtce napis: “Uwaga pies!”?

  • A bo mi go już 3 razy zdeptali

I na koniec?
Dzwoni kierowca tira do szefa:

  • Szefie rozjechałem psa
  • Auto całe?
  • Całe
  • To go zakop i jedź dalej
    To go zakopał, ale za chwilę znów dzwoni
  • Szefie zakopałem go
  • No to po co znowu dzwonisz?
  • Nie wiem co z radiowozem zrobić
5 polubień

A ja omijam łukiem hotele gdzie psy akceptują. Wiesz ma łóżku na którym śpię mógł spać pies… Zwierzęta nie powinny być w takich miejscach akceptowane albo powinny być pokoje bez zwierząt jak wagony dla niepalących.

1 polubienie

Spotyka się dwóch kolegów. co dawno się nie widzieli

  • Co tam słychać u ciebie, Stefan?
  • Mam dziewczynę wreszcie.
  • To super. Jak długo jesteście razem?
  • Pół roku będzie.
  • Dobra w łóżku?
  • A to różnie mówią, jedni, że tak, inni, że nie…
4 polubienia

Ja za to żadnych tego typu “alergii” nie mam @anon25287923.
Może sama trochę zwierzęciem jestem? :grinning:

Widzisz u mnie problemem są włąsciciele którzy różne rzeczy pozwalają psom.

Jakie? :open_mouth:

nie wiem ale się boję że np pies narobił na materacu

z mojego doswiadczenia? - te hotele, ktore akceptuja zwierzaki czesto sa duzo czysciejsze od tych co tego nie robia.

3 polubienia

no możliwe ale byłem ostatnio w jednym i warunki wołały o pomstę.

Jeśli narobił, to zmieniasz pokój, a jeśli się boisz, to będziesz się bał nawet nocując u przyjaciół np., którzy mają psa w domu. Nie ?

1 polubienie

no wiesz nie moi znajomi psa nie wpuszczają na kanapę.

1 polubienie

biedny piesek :dog:

1 polubienie

No to myśl tak sobie, ok. ! :smiley:
ale … nigdy nie wiesz, czy go tam nie było, gdy właścicieli nie było w domu… :sunglasses:
Wszystkie! No prawie… włażą na łóżko, ale Ty o tym nie wiesz! :stuck_out_tongue:
I tu jest myk :wink:

Chciałam wstawić filmik, ale za długi był, kurczę…

3 polubienia

Wiem ale hotel to troszkę inna sprawa. Tu płacę za coś co ma być takie jakie chcę.

No coś Ty, od hotelu chcesz wymagać więcej od rodzinnego domu?

Płacisz wymagasz.

Płacisz w ciemno…

No własnie nie. Hotel opłaca się po pobycie. Nie byłaś w hotelu?

teoretycznie powinienes moc pokoj zobaczysz zanim sie w ogle zdecydujesz, ale wytlumacz to Wlochowi?

spotkałem się w Polsce z hotelami gdzie się płąci przed… unikam