Na podwieczorek 25 kwietnia?

Rasistowsko i niepolitycznie …

Szkoda,że nie było czy jestem Szwedem bo nie wiem czy okraść sklep na maksa zostawiając gołe ściany,tak jak robili to nasi przodkowie w Polsce :wink:


Na szczęście jesteśmy tak technologicznie zacofani, że nasze żelki nie uszkodzą DNA jak w Niemcach.

Gdzies to wyczytała?
Ja bardzo lubię żelki, ale czy one niemieckie czy tubylcy też się tą technologią posługują? DNA to one raczej nie zmieniają, ale wagę?

na stronazdrowia… Linku nie dałam, żeby Danielowi O. nie robić konkurencji z jego botoksem. Bo to wyszedł jakby nowy żelek, tylko w ludzkiej postaci. Żelek-kartofelek z twarzy :thinking:

Kiedyś znajomy co pracował w Niemczech się mnie pyta( usłyszał moja koślawa rumunszczyzne), czy się nie obraze o niemiecki dowcip o Polakach i Rumunach. Ja na to, że nie.
To mi mówi
Dlaczego skrzyżowanie Polaka z Rumunem jest dobre?

  • Bo wychodzi złodziej tak leniwy, że mu się nie chce krasc

Szwed by raczej kupił do samodzielnego złożenia xd

Klocki LEGO sa chyba duńskie?

IKEA szwedzka…!

No tak…

Z tego wynika, że żelki nadają się do studni bez dna… :face_with_peeking_eye: