Na podwieczorek 7 czerwca?


Kiedy zrozumiesz hasło »dress code :wink:

No i dobrze!
Jeszcze im walonki dać i do pracy w polu pogonić…
Podobno susza w kraju i trzeba sadzić jak najwięcej drzew …
Kiedyś urosną i dadzą cień.

Blokowisko to stan umysłu.

Myślisz ,ze mądrzejsi ci ,którzy w odizolowaniu i komforcie mogą na wszystkich z góry popatrzeć?
Z pobłażliwością i zadowoloną miną?

Praca “na roli” nie uwlacza nikomu. Troche trudno w szpilkach i garsonce konikom sianka zadac tylko.
Ale mimo wszystko PE to nie silownia.

No przecież mówili Byle Jaki.

A zdążyli już tych drzew wyrąbać wielką ilość i za granicę w surowej postaci sprzedać, aby na 500+ było.

No popatrz ,a ja myślałam ,ze pozyskane drewno idzie na rynek krajowy .