Byłoby jeszcze piekniej…
A tu we wtorek do pracy…
Ojjj, jeszcze pamiętam jak mnie lali… ![]()
13 rocznica katastrofy smoleńskiej
I przepychanka pod " schodami do nieba" ![]()
Babcie Kasu8e znowu wyniesli, bo Kaczynski boi sie wlasnego ewentualnego elektoratu?
Babcia Kasia jako demon
![]()

