Na poniedziałek 10 kwietnia?

Byłoby jeszcze piekniej…
A tu we wtorek do pracy…

Ojjj, jeszcze pamiętam jak mnie lali… :joy:

13 rocznica katastrofy smoleńskiej

I przepychanka pod " schodami do nieba" :wink:
Babcie Kasu8e znowu wyniesli, bo Kaczynski boi sie wlasnego ewentualnego elektoratu?

Babcia Kasia jako demon :scream: :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: