Na przykładzie podejścia Polaków do rozwiązania kontraktu z Sousą widać,

jaką wredną i podatną na manipulacje nacją często jesteśmy. Bo skoro Sousie pasuje rozwiązanie kontraktu, a my mamy wystarczająco kandydatów na jego miejsce, to po co mu uprzykrzać przyszłość, i pokazywać światu, jakim wrednym i diabelskim narodem są ci Polacy, w tym po wywiadach dezertera Czeczko w tv białoruskiej?

Przecież ewidentnie chodzi tylko o to, aby PZPN wydarł od Sousy ile się da dla działaczy piłkarskich.

Umowy są po to, by ich przestrzegać, a nie po to, by każda ze stron robiła, co jej aktualnie pasuje :wink:

3 polubienia

Chodzi o zasady i przyzwoitość.

Ci działacze z Bońkiem, zerwali wszelkie umowy z dobrym Nawałką i zatrudnili Sousę za nieporównanie większą kasę, kolego Farang.

Nawałka może wrócić.

Może wrócić, ale smród po wrednych Polakach zostanie. Bo przecież przyjemniej i mądrzej jest rozstawać się w przyjaźni, a nie, żeby Polaków wszędzie nienawidzili.

Nie zerwali. Umowa Nawałki obowiązywała na czas mundialu w Rosji i z tej umowy się wywiazano.

1 polubienie

Nie było żadnego uzasadnienia do zerwania (wypowiedzenia) kontraktu z Nawałką. To było powszechnie odebrane jako cios poniżej pasa.

Nadal nie rozumiesz. Umowa Nawalki wygasła wraz z zakończeniem Mundialu.

2 polubienia

Mam ciekawsze tematy, niż wykazywać Ci ignorancję.

Przytaczanie faktów nazywasz ignorancją? No trudno

1 polubienie

Spoko, harmonika nikt tu już od dawna poważnie nie traktuje, za wyjątkiem jednej osoby. Tą osobą jest sam harmonik.

4 polubienia

Jest wiele przykładów, jak odebrano w środowisku zerwanie umowy z Nawałką. Sięgnij choćby po wypowiedzi Janka Tomaszewskiego.

Umowa nie została zerwana, tylko wygasła. Oczywiście możemy pisać nieprawdę, że ją zerwano, jak wolisz. Pytanie tylko, po co :slight_smile:

2 polubienia

Nie zależy mi, aby takie zero świadomościowe traktowało mnie poważnie.

Bo ciebie nikt tu nie traktuje poważnie.

1 polubienie

No i ciesz się tym, bo mnie nie zależy, aby takie zera pokroju ciebie, traktowały mnie poważnie.

I znów na powiedzianą ci prawdę odpowiadasz wrodzonym grubiaństwem, które zastępuje ci inteligencję.

A te dwa punkty co ci kolega @benasek zapodał udało się tobie wreszcie połączyć, czy za trudne?

1 polubienie

Boniek juz nie raz zrobil z geby cholewę, a pastwic sie nad Sousą
Mniej lub wiecej wrobil sie w g* w koncu dorosly jest

1 polubienie

Ja od czasu do czasu traktuje powaznie, bo skierowanie do sanatorium ? :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia