Na siedzenie w domu-quizik!

Jeszcze go nie robiłam.

KLIK

2 polubienia

Cienko: 47…

1 polubienie

60 pytań? To chyba na cały okres kwarantanny… :rofl:

3 polubienia

Właśnie to wzięłam pod uwagę… :sweat_smile:

Świetny quiz!!!
50/60…Przelecialem odpowiedzi czy czasem nie zrobilem jakiejś wtopy i niestety,wstyd sie przyznac,Tajemniczy ogród który uwielbiam…
A pozostale to na ogół rzeczy ktorych albo nie znam albo mnie nie interesowaly jak np. Wladca pierscieni.Do tego,Oto jest Kasia,12 dziewczynek,Karolcia i Muminki ktorych nie cierpie :wink:

4 polubienia

54|60 To co czytałem, mam dobrze. Strzały chybione.

Źle: - Tajemniczy Ogród, K. Grahame, Oto Kasia, Muminki, Polyanna i Dahl.

2 polubienia

Tych współczesnych też nie znam…

1 polubienie

Nie do konca chodzi o wspolczesność.Pytanie o kajko i Kokosza znaczy dla mnie tyle co o Kajetana i kokoszkę.Uciakałem od takich rzaczy jak od ognia :smiley:
Jakby bylo pytanie o Jacka i Agatke,tez bym pewnie padł :upside_down_face:

Kajko i Kokosz to dla mnie perła komiksów. Nie jestem miłośnikiem tej formy, ale dzieło Christy wręcz uwielbiam. Dla mnie genialne. Szkoda, że nie powstała z tego kreskówka.

2 polubienia

Dla mnie komiksy w ogóle nie istnieją.Całkowite ZERO zainteresowania.No moze poza Tytusem Romkiem i Atomkiem.

2 polubienia

Kajka też nie znam…

Oba wymienione przez Was tytuły (@birbant i @collins02) to wspaniałe książki-komiksy), no może jeszcze wspomną o Koziołku Matołku :slight_smile:

3 polubienia

Od dziecka mialem wrazenie ze Matołek to,za pozwoleniem,idiota. :innocent:
Moze nie taki jak Colargol ale i tak,nie wytrzymywałem dlugo w moim foteliku :wink:

3 polubienia

Ufff jak mawial dzielny Winnetou, 55/60. Część tych lektur to nie moja bajka.

2 polubienia

Koziolek Matolek to niepoprawny romantyk. Przez Anie z Zielonego Wzgorza to jakos przebrnelam, ale nastepne tomy sagi omijałam szerokim lukiem
Muminki to ta moze nieco starsza wersja Teletubisiów?

2 polubienia

Ha,ha…No cos w tym jest :upside_down_face:

1 polubienie

41/60
Niektórych bajek i bohaterów w ogóle nie znalem. Trudno przeczytać wszystko.

3 polubienia

Nareszcie zrozumialam raz jeszcze dlaczego w quizach mam slabe wyniki. Bo jak mnie cos nie interesuje to nawet nie staram sie ani przypominac ani myslec tylko klikam jakby od niechcenia.
Ale w ostatnim quizie @collins02 dlugo sie zastanawialam, bo chociaz nie moj temat to quiz byl ciekawy

3 polubienia

Nawet byłoby to niewłasciwe.Poza tym,bajki mialy swoj czas kiedy bylismy mlodzi lub mali.I starczy.

3 polubienia