Na sobotnie południe 18 marca?

A tymczasem Francuzi?

Misia kochała Zdzisia,
A Zdzisio kochał Isię,
Isia kochała Rysia,
a Rysio kochał Zdzisia…

Oddajmisie
:stuck_out_tongue_winking_eye:

Ktomisiowiurwałucho

Okoodpadłotemumisiu…

A to jest miś na miarę naszych czasów.

Oko udpadło, bo teraz jest upadek wszystkiego

Masowe powitanie misia we Francji

U nas nikt nie wyjdzie protestować, bo czy długo pracujesz czy krótko to na emer.i tak przymierasz głodem