Na spacer nie mogę iść na wybory mogę?

Nie rozumiem kurła, no nie rozumiem.

4 polubienia

A co tu rozumieć? Zaraza, zarazą, trupy, trupami, a władza musi do nas należeć!!! Sieg Heil!!!
:skull:

4 polubienia

Tylko idiota pójdzie na te wybory.

2 polubienia

Tylko na łeb chory
pójdzie na wybory…

4 polubienia

Ja nie idę.
Zresztą:
**Prędzej z wódki zrezygnuję **
niż na dudę zagłosuje

4 polubienia

Idiota pojdzie i na to wlasnie licza. Na walkowera.

4 polubienia

A jak komisja wyborcza pozna pod maska, że ja to ja? :joy: No przecież maski nie zdjęłabym.

6 polubień

Podobno czeka nas zmiana dowodów osobistych. Zdjęcia tylko w maseczkach.

6 polubień

@birbant
Swietnie to podsumowales!!!
:+1:

1 polubienie

@okonek
Hmm…
A wiesz ze tak moze byc
Zgromadza sie w kosciele na nawolujace glosy a pootem prosto do urn…
:scream:

2 polubienia

Tak cynicznej władzy jeszcze w Polsce nie mieliśmy. Kurdupel trzęsie doopą, wystarczy popatrzec jak wyglądał w Sejmie - człowiek maska.

5 polubień

Brawo!Idealnie sobie i innym,odpowiedziales.

2 polubienia

Możesz iść na spacer. Ustawa tego nie zabrania. Każdy dobrze wie, że jest to niekonstytucyjne i wprowadzone tylko po to, aby mogły odbyć się wybory. Stan wyjątkowy może nakładać pewne formy ograniczen. Ta ustawa to bardziej gadanie niz fakt.

3 polubienia

Taki kraj…

Ja to nie możesz? Możesz chodzić gdzie chcesz i nazywać to uprawianiem sportu… Nie wpadłeś jeszcze na to :rofl: tak jak i w Niemczech…

Możesz iść na spacer, wyjść z psem, możesz wyjść nawet na rower lub pobiegać, tylko najlepiej w pojedynkę i w miejsca, o których wiesz, że raczej powinny być ustronne.
Na wyborach raczej nie będziesz ani w pojedynkę, ani nie będzie ustronnie, nawet, gdyby ograniczyli do minimum liczbę osób przebywających w lokalu wyborczym, to:

  1. Byłaby stała rotacja ludzi.
  2. Już widzę, jak skompletujesz komisje wyborcze na cały kraj, które zechcą siedzieć przy tych wszystkich ludziach cały dzień.
5 polubień

Wyjść to możesz, tylko tłoku nie rób… :sweat_smile:

1 polubienie