Przynajmniej wszystko na to wskazuje. Już się zakończył.
Tvp?
Nie.
Ich filmom przyrodniczym niczego nie brakuje, zresztą przeważnie są produkcji BBC…
W sumie prawda. Na TVP tylko przyroda i sport.
Uwielbiam harmonijne stworzenia.
BBC?
Nie.
![]()
Dla mnie to nie jest poważna stacja, lecz wiadomonacyjna banda zbrodniczych oszustów.
Dla ciebie nic nie jest poważne, robisz każdego dnia cyrk…
Nie, no nie pisałem przecież, że dla ciebie te bbc kaczka … Już się tak nie ciesz.
Dla ciebie mam co innego …

A po co?
Ale chetnie obejrze xd
