Na wieczór - quiz: "Zabytki z lotu ptaka"

KLIK
Ja oczywiście skromnie komplecik. :slight_smile:

6 polubień

3 polubienia

10|12 Wzrokowcem jestem w innej dziedzinie. :stuck_out_tongue: :innocent:

2 polubienia

Skromne 12/12
Ostatnio na hiszpanskim Discovery leci taki serialik z widoczkami z satelitow i to ulatwia odbior tego typu zdjec.
Jezus na logike, podobnie jak plac pasowal tylko do jednej opcji.

2 polubienia

11/12
Źle - zespół pałacowy, reszta już bez problemu.

3 polubienia

Słabo 7 na pewniaka / 12

2 polubienia

obraz

Nie było trudno ale kurde gdzie ten kubek gorącej czekolady? Tylko smaku sobie narobiłem. Na wycieczkę już macham ręką bo covid.
A Twój wpis drogi @Bingola “Ja oczywiście skromnie komplecik.” to czysty oksymoron. image

4 polubienia

Nie wiedziałem że ten Chrystus jest już światowej sławy pomnikiem.

2 polubienia

Ja tez nie
Ale ponoc czlowiek uczy sie cale zycie :wink:
Ale jest jak do tej pory najwyzszym tego rodzaju “pomnikiem” na swiecie (sama statua)

2 polubienia

Aż dziwne, dziewięć!

4 polubienia

Jest dość znanym, ale nie najwyższym. Słyszałem od okolicznych mieszkańców, że wkrótce ma się to zmienić. Chrystusowi sandały będą zakładane. :rofl:

3 polubienia

:joy: :joy: :joy:

Gdzies, bodaj w Boliwii jest o metr wyzszy, ale sama figura ma tylko 15 metrow.
Sandalow nie beda zakladac naszemu, zalozy sie anteny 5G i do ksiegi rekrodow wpisza.

3 polubienia

Anteny już są.

Jeszcze tylko sandały i będzie rekord. :muscle:

4 polubienia

Jest konkurencja - damska.
W hiszpanskiej Galicji jest statuua Matki Boskiej. Liczy 15 m plus skala, na ktorej stoi.
Niedaleko miejscowosci Baiona. Ma nawet specjalny tarasik widokowy w rece. Ale brak windy niestety. Trzeba po schodach.
image

2 polubienia

To raczej takie greckie koturny by musialy byc?

2 polubienia

W greckich koturnach Chrystusowi po wodzie ciężko będzie chodzić. W sandałach jakoś jeszcze sobie poradzi. :rofl:

2 polubienia

Podeszwy ze styropianu…

2 polubienia

Z ruchomymi płetwami… :joy:

2 polubienia

12/12 a calość znacznie latwiejsza niz to sie wydawalo.Zdaje sie juz wszyscy sie wypowiedzieli wiec przyznam sie ze Świebodzin poznalem po…pustkach dookoła :innocent:

4 polubienia