Na zdrowie!???

Cieszycie się, wiedząc, że dobry rząd dba o Wasze zdrowie? W ramach dbania o zdrowie mają podnieść akcyzę na papierosy i alkohole, i dodać podatek od cukru. Nie, nie, nowa kasa nie pójdzie na badania walki z rakiem płuc, albo na akcje uświadamiające społeczeństwo o szkodliwości cukru, pójdzie na cuś-tam plus, ale same wyższe ceny mają spowodować więcej zdrowia w społeczeństwie. Ja ta jestem za. Ci co palą lub piją albo zapijają się Coca-Colą najwyżej będą mniej jeść, jak im kasy nie starczy na wyższe ceny używek. Przejadać się niezdrowo.

2 polubienia

Podwyżkami cen używek bym się nie przejmował. Podejrzewam jednak, że oprócz energii w górę i to ostro pójdą ceny pozbywania się śmieci. A w ogóle, mam jakieś przeczucia, że wielu zwolenników aktualnego rządu nieco zmniejszy swe uczucia do szaragowego posła ze względu na coraz mniejszą ilość kasy w portfelu, bo na dawanie już nie ma, a odbieranie się zacznie.

4 polubienia

Alkohol podrożeje?!
Zayebie skur*synów.

1 polubienie

Coca cola też, jak pijasz np. Cuba Libre to podwójny bonus :wink:

przeprowadz sie do Hiszpanii :wink:
tylko tu z praca troche ciezko, szaragowy posel obiecuje minimalna w Polsce 4 tysia? chyba po denominacji jak tak dalej pojdzie.

2 polubienia

Cukier to biala smierc!!! :sweat_smile:

A kolorowe lizaki?

1 polubienie

Mama mi nie pozwalala… :frowning: