Naczelnik ratuje zwierzęta

https://www.google.com/amp/s/www.gazetaprawna.pl/amp/1490358,piatka-dla-zwierzat-kaczynski-zapowiada-zmiany-w-kwestii-ochrony-zwierzat.html

1 polubienie

A w koncowce upanstwowienie azyli dla zwierzat??
Gra pod publiczke, czyli ocieplamy wizerunek przezesa.
Biznes jaki stoi za ubojem rytualnym i futrzarstwem najpierw prezesa przerobi na mieso halal a skore na jakas czapeczke, bo na plaszcz za mało surowca.

2 polubienia

Fundacje (prywatne) zajmujace sie opieka nad porzuconymi zwierzakami to sol w oku komunistycznie myslacego prezesa.

1 polubienie

To teraz młode eko loszki będą głosować na pis

Ani mlode ani stare.
Projekt ustawy jest o kant tylka potluc.
Jesli tylko na takie “marzenia” prezesa stac to niech zajmie sie lepej ogladaniem rodeo po nocach.

1 polubienie

W ustawie przemycony zostanie punkt o ścisłej ochronie Kaczek Dziwaczek.

3 polubienia

I zniesieniu okresu ochronnego na odstrzal Kaczora Donalda…

2 polubienia

Sam, w końcu, ma kota…

1 polubienie

A nawet dwa koty.
Ja sie tylko zastanawiam co oprocz likwidacj prywatnych schronisk i fundacji animalistycznych chce przykryc ta ustawa?
Bo o konikach do Morskiego Oka, Sluzewcu, stadninie w Janowie i polowaniach ani widu, ani slychu…

2 polubienia

Nie zastanawiaj sie, nie dojdziesz…

To moze doplynę?

Projekt obliczony na dużo zysków - przybędzie więcej nowych zwolenników PiS biznesmenów, ekologów którzy blokowali puszczę przed wycinką drzewa bo Kornik, i tym drzewem spieniężonym np. meble, trumny itd. można by pomniejszyć dziurę w budżecie, fermy zwierząt to zmyłka, większość już padła przez podatki, i brak rynku zbytu, źeżnie też mają problem zbytu towaru, a i zakup świeżego towaru jest utrudniony przez rolników, dużo mniej produkują na chandel, bo pośrednik na kasę pazerny. Przyjdzie u rolnika dzierżawić poletko łąki by mieć wyżywienie eko, pod okiem elektrycznego pastucha, bo tam mleczyk rośnie

2 polubienia
1 polubienie

Czlowiek pelen sprzecznosci.
Akurat ja to rozumiem.
Krolikow nie jadam ze wzgledow ideologicznych, a uboj rytualny uwazam za barbarzynstwo porownywalne z amerykanskimi rzezniami przemyslowymi.
Futerko mam sztuczne na zime.

2 polubienia

Syty nigdy głodnego nie zrozumie

1 polubienie

Temat wraca po latach

Na razie zwierzęta futerkowe, uboju rytualnego profilaktycznie nie ruszają.
Jak to wygląda w Europie?

A gdzie ten popyt na futra? Spada na łeb i na szyje. Mam futro z norek po mojej śp. mamie i nie mogę go nigdzie upłynnić, nawet kuśnierz nie chciał kupić na materiał do przeróbek.

1 polubienie

Zgdza się. Mam podobny problem.
Nie ma to jak krotkowlose autentyczne poliestry…
:rofl::rofl::rofl:
Patrzylam na na aukcji online (catawiki) na 415 wystawionych ceny wywolawcze od 1 euro.
A futerka zacne, markowe.

1 polubienie