Najbardziej nietrafione reklamy

Jakie znacie najmniej pasujące reklamy do społeczeństw i terenów geograficznych, na których są wyświetlane? Bo fachury z koncernu Coca-Cola chyba postanowili trafić kulą w płot puszczając w Polsce poniższe…???

Kretyństwo.

2 polubienia

Nigdy nie bralem pod uwage motywu geograficznego…Nie cierpie ponad polowy reklam z jakimi sie w zyciu spotkalem wiec chyba nie tak predko odpowiem…

5 polubień

Bełkot obliczony na z góry ustaloną minute.Plus napychanie ilu tylko sie da,czarnych.Teraz taki trynd, panie.Floyd nam to załatwił.
Poza tym…Ja cole pije moze 10 razy w roku.Widocznie czarni pija czesciej,nie mnie to oceniać…
Ale reklamowac liquid za pomoca jedynie slusznej rasy,z dodatkiem sepleniacego dupka przy mikrofonie…Ja tam sie ciesze.Niech dalej piluja gałezie na ktorych siedzą :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Do mnie bardzo mało reklam przemawia, wiékszośc bez sensu, ładu psychicznego i składu myślowego. Ogłupiające farmaceutyki, podpaski, na żołądki itd, albo media markty - musisz to mieć, ty Marian a wiesz ?? babka jak po kilku orgazmach / blee. W takich chwilach umiem się wewnętrznie zablokować i myśleć o innych rzeczach

2 polubienia

E, ja lubię niektóre reklamy za humor, a nawet jeżeli jest bardzo fajna, to i produkt potrafię kupić.
Z polskich bardzo mi się podobają reklamy Żabki, gdybym żył w Polsce, to bym tam na pewno co jakiś czas kupował :wink:

Na przykład ta poniżej. Żona twierdzi, że żaden facet nie zrozumie, a kobiety bez problemu :slight_smile:

2 polubienia

Dobre - mały i wielki, co ten, no tego itd. psycholog potrzebny

1 polubienie

Kubica mówiący bycie dobrym kierowcą jest dziecinnie proste. A po za tym obrzydził mi hot-dogi .

2 polubienia

o q…
musialabym dlugo myslec nastepnym prezydentem USA bedzie murzynka tleniona ja blond w rozowej garsonce

2 polubienia