Podobno Rachoń i Holecki szukają pracy.
Do Ikei na magazyny potrzebują i do biur sprzątania.
Radyjo i telewizja TRWAM. Albo jak wielu zejdą do podziemia w internecie szukać szczęścia.


Żabka czy Biedronka?

Jaka Żabka czy Biedronka, to wygląda jak stary GS… ![]()

W GS tak dobrego zaopatrzenia nie bylo…
Ale fakt, Żabka to raczej nie jest, bo one dzialaja na zasadzie franczyzy i wymagają od prowadzacego biznes sporo pracy i inicjatywy.
Na szczęście JKM nie wszedł. Jest trzeci a z jego partii w okręgu 20 wchodzi tylko jeden.
Bąkiewicz tez nie wszedł, za ta łajza - Mezja, niestety tak.
A czarzasty wszedł? Podobno jakis młody aktywista go wyprzedził






