Najciekawsze memy na temat wyborów?

Podobno Rachoń i Holecki szukają pracy.

Do Ikei na magazyny potrzebują i do biur sprzątania.

Radyjo i telewizja TRWAM. Albo jak wielu zejdą do podziemia w internecie szukać szczęścia.

Screenshot_20231016_075256_WhatsApp

image
Żabka czy Biedronka?

image


A tak na marginesie, to on tym piwem czestowal czy tylko sam popijal?

Jaka Żabka czy Biedronka, to wygląda jak stary GS… :joy:

392829243_659451052986443_7173616008204798535_n

W GS tak dobrego zaopatrzenia nie bylo…
Ale fakt, Żabka to raczej nie jest, bo one dzialaja na zasadzie franczyzy i wymagają od prowadzacego biznes sporo pracy i inicjatywy.

Na szczęście JKM nie wszedł. Jest trzeci a z jego partii w okręgu 20 wchodzi tylko jeden.

Bąkiewicz tez nie wszedł, za ta łajza - Mezja, niestety tak.

A czarzasty wszedł? Podobno jakis młody aktywista go wyprzedził