Najciekawsze memy na temat wyborów?

Stac go na taksówki :wink: poza tym w Warszawie jest zdaje sie Uber i cos tam jeszcze.
A jakby co to sie zorganizuje zrzutke na elektryczny wozek inwalidzki. Albo hulajnoge.

Uber? Przecież prezes ma tylko nową wersję Nokii 3310.

Ta nokia ma swoje zalety. Pegasus jej nie ruszy. Ale faktycznie bedzie skazany na taksowki (oj Wiech Wiechecki z Maniusiem Kitajcem mi się przypomnial) i komunikacje miejską. 70 lat skonczyl, to ma za darmo.

Bez przesady, PiS otrzyma z budżetu ogromna subwencję jako partia, która wygrała wybory. No i mają jeszcze sporo na koncie po wpłatach od szefów spółek skarbu państwa. Wystarczy na limuzynę, szofera w liberii i ochronę z najwyższej półki.

Tylko, ze chetnych do tych “kroci” bedzie wiecej. Pza tym oszczędności jak nie masz stalego dochodu szybko topnieją.

Jeszcze jedna kadencja PiS i filmik nabrał by aktualności.