Najedzeni?

Kolejny znaleziony quiz, tym razem poświąteczny.

Mniam, komplecik.

2 polubienia

4/10

1 polubienie

Zdecydowanie preferujesz rodzime przysmaki?

2 polubienia

8/10.

3 polubienia

Jestem przejedzony. Muszę to wódką przegryźć żeby wyszło

Nie piłeś przy żarciu? Wyjdź…!

3 polubienia

6/10 ale ostatniego chyba do końca nie zrozumiałem…Tam było jeszcze cos czego z serem za chiny,nie kojarze… :innocent:
Aaaa…Pomyliłem nazwy :upside_down_face:

1 polubienie

Cud, że jeszcze demencji nie masz. Życie jest jednak niesprawiedliwe: od częstych infekcji być może można mieć zaburzenia poznawcze a ten tu pije jak smok i nic :confused: Ale przynajmniej można kupować sweterki :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Piłem ale za mało.

Kanapke z serem pomyliles?
Włoska kuchnie udalo mi sie troche pznac nie tylko od stony pizzy, bo u mnie we wsi Wloch ma wielka pizzerie (na temat pizzy jako podstawy wyzywienia stonki turystycznej to pewnie by juz habilitacje zrobil), ale tez karte dań restauracyjną. Tyle, ze trzba dzien wczesniej zamowic stolik i menu.

2 polubienia

No to nie nadajesz się do porządnego towarzystwa. Zatem, wyjdź…
Możesz wrócić, ale z pełna flaszką, a najlepiej z dwoma…

3 polubienia

Kolego daruj chlopu, on w swieta u mamusi na garnuszku siedzial. Inaczej to kebab i pizza…

1 polubienie

Nieopodal mego miejsca zamieszkania,pojawila się włoska restauracja +przemiła obsługa+REWELACYJNE wino!!!
Ale nazwy niektórych,zwlaszcza makaronów,myla mi się non stop :rofl:

3 polubienia

oj bo jest tgo od groma i ciut - ja nawet nie wiedzialam , ze wbrew pozorom ksztalt ma wplyw na smak potrawy.
masz krotka sciage najpopularniejszych.


mnie kiedys zaskoczylo jak recznie robia makaron rurki w domach - na specjalnych pałeczkach i z taka wprawa jak maszynki.
a jeszcze dodaj te wszystkie ravioli i tortellini?

3 polubienia

Coś z quizu,pomyliłem z bucatini :innocent:

1 polubienie

9/10

2 polubienia

A to wlasnie ten z dziurka w srodki, na drucikach robiony?

7 / 10

3 polubienia