Są lepsi od kabaretów, które z nich szydzą ![]()
![]()
ja zawsze twierdzilam, ze zycie przerasta kabaret.
mialo byc Trzech Kroli w zestawie z Gwiazda Betlejemska?
bylo, czepiacie sie drobiazgow… skad ten biedny stazysta mial wiedziec, ze nie kazdy w koronie z i prezentami to ten wlasciwy krol? jako okolicznosc lagodzaca mozna uznac, ze prezesow nie pomyli.
Ale kabarety czasem oglądam… a tvp wstyd by było.
Kurski komuś zetnie za to głowę.
Sam dobiera takie gwiazdy do pracy ![]()
Do TVP idą “odrzutowce”.
Czyli że o co chodzi? Nie rozumiem.
Chodzi o to, że pisiacka i prokatolska telewizja, zilustrowała swój materiał kadrami z antykatolskiej parodii dziejów Jezusa ![]()