Najlepszy tekst na podryw?

Jaki/który najlepszy?

Każdy ma swoje sposoby.

Bo ja wiem, co kraj i srodowisko to swoje zwyczaje.
Ludzie sie poznaja w bardzo rozne sposoby - od portali randka w ciemno, zagadanie w przestrzeni publicznej po powiazania rodzinne. Praca czy szkola to norma.
Ale 14 latka bez “narzeczonego” to albo stara panna, albo nerd plci zenskiej.

1 polubienie

Nie ma takich, najlepsze to te na gorąco, zależnie od miejsca czy sytuacji, i naszej kreatywności. Jeśli dobrze odgadniemy intencje drugiej strony, to jest dużo łatwiej. Ważne nic na siłę, pomimo że szczęściu trzeba pomóc bo nic za darmo

3 polubienia

Wszystko zależy od miejsca, sytuacji, kto kogo chce poderwać i w jakim celu.

1 polubienie

Miałam nadzieję że wyskoczycie z jakimiś zabawnymi tekstami a Wy wszyscy tak na poważnie…

3 polubienia

Ale że co? Jakieś śmieszne teksty? Gotowców nie mam, ale na poczekaniu coć mogę wymyślić.
Przykładowo:
Hej, hej lala,
spójrz jak ja się na Cię jaram.
Zróbmy takie rah ciach ciach ciach,
aż w posadach zadrży dach.
:rofl:

2 polubienia

’ - Zauważyłeś że ta ławka jest świeżo pomalowana?
Od razu się podrywa. image

4 polubienia

Po co umawiać się i na spotkaniu myśleć, wyobrażać sobie, drżeć z emocji, fantazjować, dążyć do momentu kiedy zasłony opadną. Po co randka w ciemno i te chwile niepewności kiedy możesz zacząć od “jak mnie pan Bóg stworzył”. Możesz z bliska poobserwować szczegóły, zmierzyć, skomentować, wszystko bez skrępowania. No i wybierasz między oferowanymi ulęgałkami. Wprawdzie musisz potem pochwalić się czym ciebie Bozia na tę ziemską tułaczkę wyposażyła, ale to już drobiazg, przecież każdy ma tyle że hej.
To wszystko w TV więc podryw wyjątkowy.

1 polubienie

Wyrosłem z tekstów - dobre dla nieśmiałych. Jeśli wiem czego chcę to dążę do tego - hm momentami połykam ślinę, jak to mówią zawijam kiecę i lecę

Taki, który skuteczny :slight_smile:

wiesz jaki mi dawno działał?
Laska podejdz do płota jak i ja podchodzę…

A ja wlasnie w ogole tu zajrzalem majac nadzieje ze bedzie ciekawie a nie rykowisko.Bo to na szczescie,nie jest i nigdy nie byl taki"rechoczący" temat.
No ale skoro Twe intencje byly inne… :wink:
Zawsze jest to moment intrygujacy.Moment spotkania kogos o kim nic nie wiesz a bardzo chcialbys by byl “ciag dalszy”.
'Po tamtej stronie chmur",Antonioniego i Wendersa…Ten film chyba najdoskonalej wychodzi na przeciw takiej zakreconej sytuacji.A ta osiaga szczyt w ostatniej noweli…

1 polubienie

Nie miałem gotowych tekstów. Zawsze improwizacja.

4 polubienia

Nie ma chyba czegoś takiego jak dobry tekst na podryw😉 To trochę przypomina zwrócenie uwagi na siebie na siłę. Co innego zagajenie rozmowy. Tutaj mamy pełne pole do popisu😉

2 polubienia

Teraz to chyba nauczyc sie jezyka migowego, bo przy tej koniecznoci zachowania dystansu po wymianie pierwszych zdan gardlo rozboli :joy:

Teraz pozostaje już chyba tylko mowa ciała. Wiesz, te wyszukane pozycje😉

Oj ta wspolczesna mlodziez…

No właśnie! Komunikacja werbalna schodzi do lamusa. A niewerbalną najchętniej od razu zastąpiliby ruchami frykcyjnymi😪

1 polubienie

Tu masz pełno :slight_smile: Lista najśmieszniejszych tekstów na podryw – Poradnik Randkowy