Nakarm psiaka i kociaka

Pomaganie przez klikanie: https://www.olx.pl/oferty/user/lfV7/

PS. Nie wiem czy ta akcja się już nie zakończyła, bo już nie widać tych kostek, które były wcześniej… Wczoraj jeszcze działało…

5 polubień

ja karmie niewirtualnie wedrowne…
ale w link tez klikne

4 polubienia

Tego Wilsona bym przygarnął.

1 polubienie

@birbant Który to?

1 polubienie

Ten wilk. On jest podpisany. Uwielbiam wilczury.

@birbant Już mam. Znalazłam. Jakoś kota szukałam :upside_down_face:

1 polubienie

Kota już mam, pies by się przydał. Ale pies, a nie jazgocząca skóreczka od banana… :grinning:

3 polubienia

Jak to działa?

@gra Jeśli zwierzak zbierze 30.000 kliknięć dostaje od OLX 20 kg karmy. Każda osoba może kliknąć każdego zwierzaka raz dziennie.

Czyli nie chcesz Yorka delikatesowego?

2 polubienia

Pies to pies. Male zwykle sa znerwicowane, bo ludzie traktuja je jak maskotki do noszenia w kieszeni zapominajac, ze te mniejsze tez byly hodowane zwykle nie do ozdoby. A w psiaku dusza wojownika.
Ja to tak jamniczek dlugowlosy?
image
Albo bernardyn.

1 polubienie

Niepotrzebny mi pies obronny w komplecie ze smyczą.

1 polubienie

Yorki byly rasa uzytkowa.
Na gryzonie, ze szczurami wlacznie.
Podobnie jak jamniki.

1 polubienie

A cziłała
na obronnego nawet z mała… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jaki interes ma w tym OLX? Mogę kilkać niczego nie kupując/wymieniając? Czy tylko podczas transakcji?Jak sprawdzą, czy transakcja doszła do skutku?
Dziwne; rodzaj reklamy?

Tez bojowy piesek.
Temperamentny bym powiedziala.
Niestety podobnie jak pekinczyki, yorki i pudelki miniaturki, moda i dzikie hodowle bardzo te rasy skrzywdzily.

Mam w domu trzy koty, wszystkie przygarnięte, z rodowodem polnym …

Jeden z cmentarza, drugi niepełnosprawny a trzeci odrzucony przez resztę rodowodowych polnych …

Teraz mam każdego dnia koci teatr. :smirk_cat: :kissing_cat: :scream_cat:

3 polubienia

Chihuahua jest doskonałym psem obronnym, o ile celnie rzucasz …
Ja mam wirtualnie adoptowanego rysia.

3 polubienia

OLX ma taki w tym interes, że klikasz na psiaka, a obok może pojawić się jakaś reklama. Potem mogą się wykazać reklamodawcy, że ich reklama była u nich wyświetlana aż 20000 dziennie! Łał!!
Poza tym, jak już jesteś na OLX, to dziś pewnie nic nie kupisz, jutro również nic, ale kto wie co się stanie pojutrze. :wink:

3 polubienia

@gra Reklama, dobry PR, wzrasta liczba odsłon, jest szansa że coś Ci się spodoba i kupisz.

3 polubienia