Naprawdę wierzycie medykom, że transplantologia nie jest systemowym oszustwem medycznym?

Wraz z wyborem transplantologa na stanowisko marszałka senatu, pojawiły się w mediach, w tym w TVP zachęty do oddawania zwłok dla transplantologii, która jest jednym wielkim medyczno-filozoficznym, oszukiwaniem społeczeństw i pacjentów, którym się nie mówi, że organizmy biorców do końca życia nie pogodzą się z dołączonymi obcymi tkankami, i będą czyniły wszystko, aby je odrzucić, będą dla biorców dozgonnym stanem zapalnym, którego nie da się wyeliminować żadnymi lekami immunosupresyjnymi, a jedynie zagłuszyć odczuwanie. Dodatkowo po pewnym okresie od tych leków wysiądą nerki, co będzie wymagało szukanie dawców nerek do przeszczepienia. Życie nie mogłoby powstać i istnieć, gdyby takie przeszczepy były możliwe i zdrowe…

2 polubienia

Jakby wybrali seksuologa to myslisz, ze zaczeliby wreszcie reklamowac srodki antykoncepcyjne i rzetelna wiedze o nich?

2 polubienia

Chociaż raz muszę się z Tobą zgodzić :wink:

2 polubienia

To imponujące. Nie spodziewałem się takiej odwagi.

1 polubienie

Taka jest prawda.

2 polubienia

Co powiesz jak ci łapy urwie i nie bedziesz mógł klikać na harmonijnej klawiaturze?

Będę leżał do góry brzuchem lub na dowolnie wybranym boku, a harmonijne stworzenia będą mnie ogrzewały swym ciałem i futrem.

jest juz sterowanie glosem.
@harmonik nie zdazysz, jak Ci lapy urwie to sie wykrwawisz w pare minut

I tak wiecznie nie będę tu żył człowiekiem, a niemało lat przeżyłem (72) . Umrzeć z upływu krwi to może być całkiem bezbolesne i ciekawe.

xd :rofl:

zapewniam Cie, ze z wykrwawienia to paskudna smierc…masz pelna swiadomosc umierania.

Co ty możesz wiedzieć o transplantologii …

18 lat ten człowiek ma nową twarz. Gdyby słuchał debili, nigdy by nowej nie miał …

5 polubień

Idioci i kretyni nie są w stanie pojąć cierpień takiego biorcy, bo tego media nie przekażą, gdyż siedzą one w kieszeni medyków z farmakologami i transplantologami.

Seksuolodzy rządzą nami od wielu lat, bo wciąż słychac 3,14Rdolenie!

3 polubienia