narzekania c.d.

Dlaczego tu nie ma opcji ‘usuń konto’, a na starym pytamy jest ??

Id8zB9

2polubienia

Jest

Gdzie i jak?

.jakby ktoś miał taką wolę.

A gdzie są łapki w dół? Bez tego to nie to samo xd

Daj mi chwilę do jutra dziś idę spać

nie ma a po co?

GoodNight

:budzę się rano o 2 dziś

Ja to lubialem

Lubiłem, kolego. Bez urazy. :blush:

2polubienia

Wahalem się, ale wiem że mówi się tak dziwacznie poszedłem zamiast poszlem i jakoś dzięki temu doszedłem do tej niestety błędnej wersji xd

Nie szkodzi. Nie mam Tobie za złe, że tak napisałeś. Pozwoliłem sobie na uwagę, w nadziei, że następnym razem będziesz pewniejszy, jak napisać. Złośliwości z mojej strony żadnej nie było, chciałem pomóc z życzliwości.

Konto można usunąć przed napisaniem 15 postów. Potem tylko admin może przerobić konto na anonimowe. Wynika to ze struktury bazy danych i powiązania wpisów.

1polubienie

Czymś to nasze nowe pytamy musi sie od starego różnić @ZiraaeL . Rózni się tyloma cechami dodatnimi, więc nawet jak ta jedna Ci nie odpowiada, to myślę iż nie wrocisz do starego.:yum:

3polubienia

Kąto do konta. :crazy_face:

1polubienie

Bardzo aktywny jesteś @birbant na tym nwym forum.
To chyba świadczy też o dobrym samopoczuciu.:yum:

2polubienia

Oczywiście, że aktywny, szczególnie w aktach damskich oglądaniu. Ad akta tego nie odkładam. :innocent:

2polubienia

@birbant
Przypominam, że tematem pytania jest narzekanie. Twój wpis dalece od niego odbiega.

3polubienia

No dobra.
“Ja widzę, że byśta tu wszyscy chcieli kafelki, duperelki, ciepła woda, zimna woda. Chamstwo, prostactwo i drobnomieszczaństwo z was wyłazi”. :kissing_closed_eyes:

2polubienia

Jeszcze lampka nocna z abażurkiem w różyczki przy łóżku … :upside_down_face:

3polubienia