narzekania c.d.

Dlaczego tu nie ma opcji ‘usuń konto’, a na starym pytamy jest ??

Id8zB9

2 polubienia

Jest

Gdzie i jak?

.jakby ktoś miał taką wolę.

A gdzie są łapki w dół? Bez tego to nie to samo xd

Daj mi chwilę do jutra dziś idę spać

nie ma a po co?

GoodNight

:budzę się rano o 2 dziś

Ja to lubialem

Lubiłem, kolego. Bez urazy. :blush:

2 polubienia

Wahalem się, ale wiem że mówi się tak dziwacznie poszedłem zamiast poszlem i jakoś dzięki temu doszedłem do tej niestety błędnej wersji xd

Nie szkodzi. Nie mam Tobie za złe, że tak napisałeś. Pozwoliłem sobie na uwagę, w nadziei, że następnym razem będziesz pewniejszy, jak napisać. Złośliwości z mojej strony żadnej nie było, chciałem pomóc z życzliwości.

Konto można usunąć przed napisaniem 15 postów. Potem tylko admin może przerobić konto na anonimowe. Wynika to ze struktury bazy danych i powiązania wpisów.

1 polubienie

Czymś to nasze nowe pytamy musi sie od starego różnić @ZiraaeL . Rózni się tyloma cechami dodatnimi, więc nawet jak ta jedna Ci nie odpowiada, to myślę iż nie wrocisz do starego.:yum:

3 polubienia

Kąto do konta. :crazy_face:

1 polubienie

Bardzo aktywny jesteś @birbant na tym nwym forum.
To chyba świadczy też o dobrym samopoczuciu.:yum:

2 polubienia

Oczywiście, że aktywny, szczególnie w aktach damskich oglądaniu. Ad akta tego nie odkładam. :innocent:

2 polubienia

@birbant
Przypominam, że tematem pytania jest narzekanie. Twój wpis dalece od niego odbiega.

3 polubienia

No dobra.
“Ja widzę, że byśta tu wszyscy chcieli kafelki, duperelki, ciepła woda, zimna woda. Chamstwo, prostactwo i drobnomieszczaństwo z was wyłazi”. :kissing_closed_eyes:

2 polubienia

Jeszcze lampka nocna z abażurkiem w różyczki przy łóżku … :upside_down_face:

3 polubienia