Nastawiliście się, że wkrótce się pożegnamy, bo tutejsze ciemniactwo usuwa

Dlatego tak długo byliśmy delikatni. Ale ile można? Do końca świata albo i dłużej? A on tymczasem będzie psuł robotę ludziom, którzy narażając swoje zdrowie albo i życie walczą z wirusem? Jak tak można? Nie kopię nigdy leżącego, a Harmonik właśnie leży, więc znikam już z tego tematu. Juz Harmonika nie widzę i nie słyszę.

3 polubienia

Brawo “Ciemniactwo”, trzymam za nich kciuki :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ale tego nikt nigdy nie traktował poważnie przecież. To harmonik. Rzadko rozstaje się z prochami.

4 polubienia

Devil, czyta nas sporo ludzi, którzy Harmonika nie znają. Czyta nas młodzież niezalogowana. Weźmiesz na siebie ich ewentualną śmierć, gdy posłuchają jego rad?

2 polubienia

Serio wierzysz że mlodzież tutaj wchodzi?
To klasyczne forum internetowe. Młodzi mają swoje komunikatory. Oni nawet na Onety i Interie nie wbijają. Uczą sie świata z YT, FB, Twitcha, Netflixa.

2 polubienia

Ja ZNAM takich, którzy tu wchodzą. Piętnastolatek i dziewiętnastolatka. Myślisz, ze to jedyne młode osoby na świecie, które czytają, co czasem piszemy?

2 polubienia

Niech nawet jakis przez pomylke zajrzy i uwierzy, ze ziemia jest plaska? Chcesz takiego miec na sumieniu?

2 polubienia

Kurde ja jeszcze nikomu z rodziny i znajomych o tym portalu nie powiedziałem. I nie mam zamiaru.
@okonek wierzę że ludzie używają rozumu.

1 polubienie

Ja też nikomu nie opowiadam o portalach, na których piszę. To mi te dzieciaki powiedziały. Niech sobie ciocia też fajne rzeczy poczyta… :joy:

1 polubienie

Moje doswiadczenie sklania sie w kierunku powiedzenia, ze myslenie dla wielu to czynnosc bolesna…

@joko @okonek pisząc o tych dzieciach co mogą zajrzeć i postąpić jak Harmonik kazał, to same w to nie wierzycie chyba? Przecież on pisze od lat i nie ma żadnego wyznawcy… nawet padawana się nie dorobił :wink:

2 polubienia

Niesamowite. Pytamy nie jest atrakcyjnym miejscem dla dzieciaków i mlodzieży. Jesteśmy jak dzienny dom opieki albo świetlica wiejska. Stali bywalcy, sporo polityki, stałych rubryk, komentowania newsów. Tylko zamiast warcabów i szachów są quizy.

3 polubienia

Twoje ciemniactwo. @okonek, jest przerażające.

Nieprawda Dewil. Jesteśmy uważani za ludzi, którzy mają bardzo czasem ciekawe spostrzeżenia i od których można łyknąć trochę wiedzy i trochę dowcipu. Widzisz? Nie doceniałeś się. Już Ci wmówiono, że jesteś ciemna masa :joy:

2 polubienia

Dość szybko wychodzi z nas przewidywalność. Pytamy jest w 70% lewackie, antyklerykalne. Wiadomo czego się spodziewac. To wina tego że nasze stado powoli bo powoli ale kurczy sie.

Przepraszam, ale jestem już tak śpiąca, że przestaję kojarzyć. Miłych snów :slightly_smiling_face:

Sen jest dla słabych.
Ja się wyśpię dopiero po śmierci. No chyba że znów zasnę na kiblu albo kanapie ze słuchawkami na uszach. Dobrze że mam phona w etui. Często wypada z ręki po odlocie :wink:

1 polubienie

No dobra, dość pyskówek . Zamykam temat, sugeruję się przespać szanownym kolegom i koleżankom.

2 polubienia