Nastawiliście się, że wkrótce się pożegnamy, bo tutejsze ciemniactwo usuwa

bezczelnie moje mądre, oświecające tematy?

Bez jakiegokolwiek zalu z mojej strony. Jestem jak najbardziej na to nastawiony.

Dodam tylko, ze doloze wszelkich staran, by kazdy twoj wpis, ktory bedzie dotyczyl idiotycznego podejscia do sprawy koronawirusa zostal usuniety.

Dopoki pisales bzdury na temat bloczydel, bylo to smieszne, ale nie zagrazalo to nikomu wiec mozna bylo na te smieci przymknac oko.
Jednak jak zaczales sie wymadrzac na temat czegos, o czym nie masz zupelnie pojecia i dzialasz na szkode spoleczenstwa, z pewnoscia cicho nie bede. Na tym portalu jest dziennie 3000 - 4000 wejsc, czytaja to rowniez dzieci i osoby mniej swiadome. Przez te swoje glupie teorie mozesz spowodowac to, ze ktos moze ciezko zachorowac lub umrzec. To nie sa zarty a rzeczywistiosc ktora jeszcze nie wiadomo, co tak naprawde nam przyniesie.

Ostrzegam cie harmonik, ze jak bedziesz kontynuowal tu ten swoj preceder, wysle skany twojej tworczosci do odpowiednich instytucji.

11 polubień

Pewnie, że bez żalu, bo wtedy będzie tu dominowało podobne do ciebie ciemniactwo.

1 polubienie

Harmonik, tym właśnie wpisem obraziłeś wszystkich forumowiczów. Przyjemnie Ci będzie teraz pisać samemu do siebie? Tak to jest zwykle, jak się łamie regulamin forum zabraniający obrażania forumowiczów.

7 polubień

Nastawiałem sie.

2 polubienia

Nie będę potrzebował pisać sam do siebie. Zauważyłaś, że w dzisiejszej ankiecie nie zbojkotowano mnie? Tylko dla nich będę gotowy tu zostać, choć pewnie bardzo krótko, bo od tygodni liczę się z tym, że pójdę odrębną drogą.

Fajnie, ze sie odezwales, ale nie chce mi sie z toba gadac …

Ok dzięki xd

Bez przesady… Nie wszystkich

A co ty zrobisz bez pytamy kolego?

2 polubienia

Nie potrzebuje to cię interesować…

?!
Co to za język?

4 polubienia

@Devil, Ty ciemniactwo jedno, nie irytuj gieniusia :joy:

7 polubień

Już były czasy, że z judząco-podskakującą wiadomą nacją zrobiono porządek, a teraz scenariusze mogą być bardziej globalne.

Pozegnamy się bez żalu. Od dawna nie wymysliles niczego nowego tylko powtarzasz jak mantrę swoje bzdury.

3 polubienia

ostro

3 polubienia

Czasem delikatność nie trafia. Wtedy przychodzi czas na dosadność.

4 polubienia

Ale jego to bolało.
On poza pytamy nie ma wielu alternatyw.

2 polubienia

Miałem o Tobie, @joko, lepsze zdanie, ale zeszłaś na psy, choć tylko potocznie mówiąc, by nie uwłaczać tym harmonijnym stworzeniom.

Patrz @harmonik cwany lisie, znów jesteś w centrum uwagi. Więcej takich pożegnań musisz czynić. Koniecznie obraź całe forum na początku. Wreszcie jesteś sobą. Witaj w realu.

5 polubień