Nasza Planeta to historia zasadniczych zmian, a nadchodzą nie mniejsze,

związane z rychłym urodzeniem Drugiego Księżyca, które unicestwią nieharmonijną, patologiczną cywilizację ludzi wraz z nimi, jeśli nie pokażemy Siłom Wyższym, że pragniemy stać się gatunkiem myślącym i harmonijnym?

Najpierw starsze domy będą się zawalały w coraz większej skali, mosty zrywały, aż ten bezmyślny, hardy, barbarzyński gatunek nie ugnie się i nie przystąpi do zasadniczych zmian wg moich postulatów. Zgodzicie się?

Mam nadzieję, ze bajeczne HMP nie będą się zawalały, nawet w czasie narodzin drugiego księżyca?

3 polubienia

Taki poród może być opóźniony o kilka minut ziemskich, czyli o kilka wieków ludzkich, dając ludziom czas na zharmonizowanie się.(owocowe).

Ale nie odopowiedziałes co stanie się z HMP przy tych narodzinach? Czy wobec tego warto je budować, jeśli się zawala te bajeczne przechowalnie dla ludzi?

1 polubienie

Przejściowo mogą się przydać, a po zharmonizowaniu się ludzi te 40-piętrowe bloki nie będą już im potrzebne. Raczej ciężko byłoby wytrzymać tym blokowiskom te zmiany poporodowe.

Jak to: przejściowo? Chcesz wywalić pierdyliard złotych na budowę HMP żeby to było przejściowe?

@Bingola, jestem pewny, że te bajeczne, 50-milionowe HMP będą realnym NIEBEM na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń i wszystkich uszczęśliwią, Ciebie także. Bo wyobraź sobie 200-kilometrowej średnicy tereny owocowo-rekreacyjno-turystyczne atrakcyjniejsze od NY Central Park, a na zewnątrz ich tereny DSHN-u pełne wszelkiego zwierza.

Jak mam być szczęśliwy, jeśli ma to być chwilowe? Niebo powinno trwać wiecznie, a przynajmniej przez tysiąclecia uwzględniając ludzka miarę czasu.
Oszukałeś nas! Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle, jak przy wszystkich obietnicach patologicznych, szujowatych i ogłupionych mikrobów ludzkich! Wstydź się!

1 polubienie

A na jakiś wypad poza DSHN będzie można się czasami wyrwać?

1 polubienie

Może być tak, że część zharmonizowanych ludzi nawet nie będzie chciała wracać do swych komfortowych mieszkań w blokach. Zharmonizowani ludzie mogą posiadać nadzwyczajne możliwości i właściwości.

Tak, ale będziesz musiał zdobyć pozwolenie od Centralnego Zarządu DSHN!

1 polubienie

Tyle zachodu żeby się z dzieciakami do McDonalda przejechać albo z żoną do Biedronki?? Ja w to nie wchodzę!
:sweat_smile:

1 polubienie

Te bloki mogą stać tysiące lat, jeśli wytrzymają, ale potrafiąc przemieniać się w dowolne harmonijne stworzenia, możesz woleć korzystać z takich możliwości. Chyba pamiętasz swe sny o fruwaniu…

Tam tego nie bedzie, same krzaczki i drzewa owocowe, ale samoobslugowe jak w Macu :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Podejrzewam że ludziom taki raj szybko się ochwaci i w mig zorganizują sobie jakieś Anty-DSHNy. Imprezki będą lepsze niż latem na Majorce a rozpasanie przebije Las Vegas.

2 polubienia

plus wzgórza, jeziora połączone kanałami i mostkami,

Owoce dobrze fermentuja :wink:

1 polubienie

Rozumiem. Reaktywacja technologii wielkiej płyty.

2 polubienia

Ale to będzie HARMONIJNA wielka płyta :slight_smile:

2 polubienia

Czyli złożą się jak harmonia. Wolałbym przy tym nie być. :grin:

2 polubienia