Nasze logo

Najpierw nazwa może?

@roqq mówił, że będzie je poprawiał.

Poprawki są robione, ale czy to musi być okręt? Może teraz, gdy mamy stabilną podstawę, jakaś góra a może gmach z awatarami zamiast okien? Różne mi obrazki migają… :wink:

Spadam do pracy. Niestety…

1 polubienie

Statek jest super bo nawiązuje do przeszłości, do korzeni, a ludzi porównuje do rozbitków, ktorzy przybili do nowego lądu, gdzie zaczynają urządzać się na nowo…i jako baner bym zostawiła, tylko zmieniła awatary.
A do zrobienia logo potrzebna jest nazwa forum, aby logo mogło do niej nawiązywać.

Kolorystycznie baner w pierwszej wersji najlepszy wg mnie.

2 polubienia

Jestem za tym, żeby statek został.

2 polubienia

Nie miałam zdjęcia w tamtej wersji kolorystycznej ale baner jest też obcięty i obraz traci na urodzie…
Czy taki wymiar pasowałby na baner żeby ten statek było bardziej widać? Jeśli tak to mogę przerobic, tylko niech mi ktoś podeślę zdjęcie w tym niebieskawym odcieniu. Jest to wymiar banerów, jaki pasuje na fb
14

1 polubienie

To tylko myśli, obrazy. Wyobraziłem sobie nawet “pytamowe osiedle” w 3D. Każdy by miał własny domek [profil] i urządzał go po swojemu. Wyglądałoby to już prawie jak gra a do tego trzeba programistów. Ot, takie fantazje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kolorystyka zostanie pierwotna. Zmienię tylko część awatarów.

2 polubienia

A no właśnie chyba widzę tam mój stary avatar i nie bylam pewna

2 polubienia

Na pewno widzisz, @Endorfina, bo tam jest :slight_smile:

1 polubienie

Szukalam siebie i juz sobie myślę “no zapomniał o mnie” az tu nagle widze siebie w mlodszym wydaniu :slight_smile:

1 polubienie

TU możesz zobaczyć w oryginalnych wymiarach. :slight_smile:

2 polubienia

To zdjęcie mi się tak podoba, że będę ryczał, gdy zniknie. :sob:

2 polubienia

Wyślę ci, @birbant, jeśli zniknie. Nie zniósłbym twojego…ryku :joy: :crazy_face:

2 polubienia

W sumie fajnie, że są ci których juz nie ma bo tez tworzyli historie Pytamy. Aż zatesknilam za moim starym avkiem. Chyba wrócę do niego :slight_smile:

2 polubienia

Właśnie.

1 polubienie

Jeśli nie masz, chętnie wyślę :wink: Mam spore archiwum awatarów. Twoje mam dwa.
endorfinaendorfinaa

3 polubienia

pamiętaj o odpowiedniej ilości ożaglowania :smiley:

4 polubienia

Zapomniałeś o spacji:D Poza tym na razie te, które są, w zupełności wystarczą.

1 polubienie

to pierwsze ( nie zdarne) próby :smiley:

1 polubienie

Gdzies tam na kompie je mam.

2 polubienia