Nasze logo

o! @Endorfina - fajnie że jesteś :smiley:

2 polubienia

:slight_smile: dziękuję

1 polubienie

Ja tylko w kwestii formalnej - logo musi mieć wysokość 120 piksli, to nie jest za dużo. W wersji mobilnej 120 x 120. Za dużo w to się nie zmieści, dlatego myślę, że lepsze jest proste logo, a statek możemy dołożyć gdzieś indziej. Ale to tylko moje 2 grosze, społeczność zdecyduje jakie chce logo :wink: :smiley:

2 polubienia

Więc może poprośmy w oddzielnym pytaniu o propozycje. Za jakiś czas zagłosujemy.

120 wysokość a długość nie ma znaczenia?

Przecież napisał 120x120

Wersja mobilna 120x120. Wersja na komputer 360x120.
lg1 lg2

Na kompa sugerują 360x120, na mobile 120x120. Można mieć 2 loga, lub jedno, wtedy centrum 120x 120 będzie wycięte z tego 360x120

1 polubienie

W moim odczuciu, absolutnie i wyłącznie żaglowiec nas odzwierciedla ! :grinning:
Bardziej trafnej metafory osobiście sobie nie wyobrażam.
Wszak wciąż dryfujemy wspólnie po jednej wielkiej morskiej otchłani, gdzie oczy poniosą - w słońcu, sztormach, suszy (gdy deszczu brak)… Czasem eliminujemy zdrajców, niektórzy sami z własnej woli wypadają za burtę, niektórych ten niekończący rejs zmienia, a i bywa, że napotkanych przyjaciół, czy zagubionych rozbitków zabieramy na pokład.
I choć pod inną banderą obecnie płyniemy, to wciąż na tym samym okręcie :wink:
Żadnych gmachów ! :weary:
Bandera tylko pozostała…

6 polubień

Pamiętam ten drugi. Najlepszy jak dla mnie @Endorfina !

2 polubienia

No dobra, dobra. Żadnych gmachów, @Aszka_J :slight_smile:

1 polubienie

Myślisz, że nie wiem jak Ci buzuje w głowie i wyobraźni nowe? “Lepsze”? … @roqq :wink:
Ale z tym clou lepiej trafić nie mogłeś :slight_smile:
A ze zmianami poradzisz sobie na bank !
Bo podstawa jest jak skała. Nie do skruszenia :slight_smile:

1 polubienie

Zmiany, to drobiazg. Trudniej pokonać lenistwo :woozy_face:

1 polubienie

Tzn ten z moją twarzą? @Aszka_J

1 polubienie

Tak @Endorfina.
Taka tajemnica nie do końca pokazana, a jednak widać, że rysy piękne :slight_smile:
W dodatku ważne, że autentyk. Widziałam już ten avatar na dawnym pytamy - nie wiem czemu zmieniłaś…

2 polubienia

Dziękuję @Aszka_J był trochę długo,więc już zaczął mi się nudzić. Wiadomo, że kobieta lubi coś zmienić od czasu do czasu :slight_smile:

1 polubienie

Taaaak!!!

1 polubienie

:turtle: !

1 polubienie

Zmienić… Hm… :kissing_smiling_eyes:

endor

2 polubienia

Wyszłam trochę upiornie @roqq :slight_smile:

1 polubienie

Nie miałem wskazówek, więc tylko zarysowałem bardziej i dodałem intensywniejsze barwy. Niekoniecznie oryginalne :wink:

1 polubienie