Naturalne Wy czy nie?

2023-2-22 20-42-20

I zęby. :grin:

2 polubienia

Tak… i stawy biodrowe :wink:

2 polubienia

Kolana też!

2 polubienia

Bóg stworzył Ewę, spojrzał na nią i rzekł; - cholera, jednak będziesz musiała się malować.

5 polubień

Ha, ha, ha. Oziębłe nieco. :grin:

3 polubienia

Po co powiedzieć? Przecież, jak odpadną to tylko mi… :thinking: …nawet te części parzyste niewymienione tu a najczęściej wymieniane na sztuczne… :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Zapomniałam o najważniejszych.

1 polubienie

Pewnie, ze mam. Zęby też. I duzo zabezpieczenia przed ciezkimi czasami. :wink:

1 polubienie

A spać by poszli, co? :roll_eyes: :sleeping_bed: :sleeping: :heart:

2 polubienia

Zara idziem :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Jużem wstali. :grin:

1 polubienie

Gazetem nawet ulubionom przeczytali.

:rofl:

1 polubienie

Uuuuuuu… Samokrykę trza złożyć będzie. Cyrylicy tu wyraźny brak jest.

1 polubienie

Bo komunizm wymyslil Niemiec. Ruskie tylko wzieli na siebie wprowadzenie go w zycie.
Zresztą Lenin z pochodzenia to byl niezly koktajl - tata zrusyfikowany Mongoł, matka zydowka niemiecko- szwedzka. O dziadkow pewnie lepiej nie pytac.

1 polubienie

Naturalne brwi ,paznokcie i rzęsy . Udoskonalić tez się trochę udoskonaliłam . :innocent: :crazy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Prawdę mówiąc, komunizm wymyślili pierwsi chrześcijanie. Sama nazwa komunizm pochodzi od ich komun, które podzielili na gminy. I trzeba przyznać, że przez ponad wiek zdecydowanie dobrze im to wychodziło. Oni, naprawdę starali się żyć według przykazań i nauk Jezusa. Oprócz żon, mężów i potomstwa, mieli wszystko wspólne.

3 polubienia

Ja o tym wspolczesnym czyms, co potocznie nazywa się komunizmem
Wspomnienie tego o czym piszesz zachowalo sie jednak w wielu językach romanskich, ale tlumaczyc nlezaloby raczej jako wspólnota nie komuna.

Wspólnota - communitas.

Wiec wlasnie o tym piszę. Ja mieszkam w Comunidad Valenciana i do tego place comunidad zamiast czynszu :grin::grin::grin:. Nie liczac tego, ze np. w Galicji zamiast gminy jest paroquia, która z parafią niewiele ma wspólnego.
Podejrzewam, ze swiat sklada sie z pułapek. I zasadzek

2 polubienia