Nawet jeśli komuś się wydaje inaczej, to jednak Donald Tusk był odpowiedzialnym

mężem stanu na stanowisku premiera, co docenili wszyscy przywódcy europejscy, wybierając go jednogłośnie szefem Rady Europy, bo potrafił podejmować nawet niepopularne, ale niezbędne decyzje. Nawet ryzykował życiem w starciu z dziesiątkami miliardów złotych w rękach OFE, niezbędnie reformując je. Na to nie zdobyłby się Jarosław Kaczyński, który nawet tego nie ogarniałby. Zgodzicie się ze mną?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Kącik dobrych wiadomości 2421…? :rofl: Tak mi się skojarzyło

1 polubienie

Czas pokaze, odpowiedzi na to pytanie mozemy jako pokolenie nie doczekac.
Walesa jako ptezydent sie nie sprawdzil, jako ikona zmian i symbol Solidarnosci bardziej. Jest rozpoznawany na swiecie jako postac pozytywna.
Tusk ? Obecna fucha to jest bardzo reprezentacyjna - nikt nie bierze na serio ze on sam tym rządzi, jest “twarza” przekazujaca wczesniejsze uzgodnienia. Jakim jest politykiem to ma szanse sie wykazac jesli obejmie fuche przewodniczacego frakcji e Parlamencie Europejskim.

1 polubienie

Lech Wałęsa z Janem Pawłem II zmienili świat, a Tusk z Rostowskim uratował Polskę podczas kryzysu światowego kapitalizmu z lat 2008-2009. Sorry, że zmodyfikowałem komentarz do tematu.

1 polubienie

Tusk to prawdziwy mąż stanu, polityk ceniony i rozpoznawany na świecie. Pokażcie mi kogoś takiego w obecnym obozie władzy. Przecież to same miernoty!

2 polubienia

Buahaha ha… Temat komedia… Piszecie na serio czy to jednak kącik? :rofl: Tusk i rostowski :rofl::rofl:@harmonik. Tusk mąż stanu :rofl: co ci platformersi biorą :rofl:

1 polubienie

@GumowyKrokodyl
Narazasz sie a i ja tez majac odmienne zdanie
Bo w Polsce nadal obowiazuje zasada “Swietosci nie szargac”
A napisanie ze pan ow jest posluszna marionetka w reku koncernow to juz niejako wyrok smierci

Na dodatek cytat ktory mi sie w zwiazku z tym przypomnial
: "Gdzie Rzym, gdzie Krym a gdzie Polska…

2 polubienia

Na szczęście zgadzając się z harmonikiem z jego harmonijnym światem, nie porozni nas teraz byle Tusk :rofl:

2 polubienia

@GumowyKrokodyl
Obys sie nie mylil
A tego pana u nas powazne media nie traktuja powaznie

To Polska to same skrajności… xd

2 polubienia

@GumowyKrokodyl
Ja poza Polska spedzilam pol zycia i coraz trudniej mi zrozumiec

2 polubienia

Bym Cię zaplusował, ale nie wypada mi poprzeć słów “byle Tusk”. Przecież też masz dobre chęci.

1 polubienie

Byle Tusk na przeciw Harmonijnemu światu… :roll_eyes:

1 polubienie

Wystarczy logicznie przyjąć, że rozmowy między braćmi przed lądowaniem w Smoleńsku, zostały nagrane, i już łatwo zrozumieć politykę PiS-u pod logiczne, ale i wyważone dyktando wiadomonacyjnych USA.

1 polubienie

Ludzki świat jest bardzo niewyważony.

Był, ale się zmył. :wink:

1 polubienie

Tusk miał wizerunek. W Polsce i za granicą. Innych plusów nie dostrzegam. Trzymał partię w kupie.

2 polubienia