Niby statystycznie pocieszająca wiadomość, ale....

… obawiam się, że dotacje pisowskiej mafii dla tego hochsztaplera będą odwrotnie proporcjonalne do spadku słuchalności.

6 polubień

Ani w tym roku ani w ubiegłym nie zrobiłem nic aby wpłynąć na wartość tej liczby.

3 polubienia

Naturalna kolej rzeczy, starsi słuchacze odchodzą (jakkolwiek by nie powiedzieć), a młodzież woli inne rytmy. I dobrze :slight_smile:

4 polubienia

Raczej efekt tego że u władzy są swoi.
TVPiS podoba się słuchaczom RM.
Już rozgłośnia z Torunia nie jest opozycyjna…

2 polubienia

Ja to nigdy w zyciu! :grin:

1 polubienie

Kiedyś podwyższałem im wskaźnik słuchalności, żeby wiedzieć o czym tam mowa. I, żeby nikt mi nie zarzucił, że wypowiadam się o czymś czego nie znam. Ale od lat już tego nie słucham, bo za daleko jestem. Do Holandii nie dochodzi. Z tych Polków, których tu znam, nikt nie tęskni za RM.

5 polubień

Przed przeznaczeniem nie uciekniesz. Sa w necie.

A tez jestem zwolenniczka, ze jak dyskutujesz to miej jakies pojecie o temacie

4 polubienia

Strata czasu.

Wiem o tym. Ale niektorym nie przetlumaczysz.

1 polubienie

Każdy lubi, to co lubi… Albo na co go stać umysłowo…

Masz rację smoku. TVP wystarcza. Formula RM suę juz przeżyla.

Podziwiam. Próbowałam takze ale to nie na moje nerwy.

1 polubienie

Należy poznać język wroga… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ale u mnie powodowało to wysypkę. Podobnie jak orogram satyryczny pt W tyle wizji

1 polubienie

U mnie też.

Znaczy, sluchasz ich od co najmniej dwoch lat? :wink:

Liczba mówi o ostatnich dwóch latach i ja się do nich odnoszę. A wcześniej nawet nie wiedziałem na jakich falach to RM nadaje.
Mogłem odpowiedzieć wprost że tego radia nie słucham, ale akurat zebrało mi sie na kamuflowanie. Nie czuje potrzeby aby o tym nadawcy mówić poważnie.

1 polubienie

No właśnie w tym problem. Niby mamy wolny rynek, więc powinniśmy głosować portfelami, ale niestety, gdyby Radio Maryja miało nawet 0 słuchaczy, to i tak nie upadnie, bo państwo pomoże. A to trochę tak jak anulowanie głosowania, żeby nie przegrać (oops, to już miało miejsce).

5 polubień