Nic się nie stało

Zmiany na stadionach. Rząd wprowadza nowe obostrzenia.

7 polubień

I bez sędziego, bo przecież pierwszy sekretarz, tfu, prezes wie najlepiej kto wygrał :wink:

4 polubienia

Podobno rząd nei zamierza opublikować wyniku ostatniego meczu Polski z Włochami

6 polubień

Postanowiono że mecze rozgrywane na Stadionie Narodowym będą mogli oglądać pacjenci stadionowego szpitala. Nie obowiązkowo, za biletami ulgowymi.

3 polubienia

Na razie ten szpital to kosztowna dekoracja…

3 polubienia

To orderek który przyszpilili sobie na dumnie wypiętej piersi mateuszkowcy. To jest po prostu sukces który trzeba szanować aby się nie zużył w codziennym użyciu.

2 polubienia

Bramka jest okrągła, piłki są dwie

2 polubienia

Bramke to juz zlomiarze wywiezli.

1 polubienie

Mec z E bez piłki …

6 polubień

spokojnie, dzis Hiszpanie musza wygrac z Niemcami.
i tez panika w pueblu…
jakby covida nie bylo to pewnie siedzialabym w zaprzyjaznionej knajpie, popijala piwko zakaszajac prazona swinska skorka i “kibicowala naszym”. a tak? dobrze, ze empik wysyla ksiazki za granice. wlasnie czeka na mnie cegla pt. Corki Wawelu,Opowiesc o jagiellonskich krolewnach.
Brzezinska ma ciezkie pioro, ale pisze ciekawie. @Antykwa ja sie chyba od opolskich pisarzy nie odizoluje, choc ta Opolanka mieszka w Warszawie.

4 polubienia

Ta Twoja zabawa nie zawsze mnie wciaga ale czasem…Ta zbitka powyżej,zniosla mnie z krzesła :joy:

4 polubienia

Niektórzy polscy obrońcy i tak by się nie zorientowali że gramy bez piłki :slight_smile:

5 polubień

Ale Hiszpanie sie sprezyli.
6 do zera?
Sasiad az wyszedl race odpalic.
Nie byl odosobniony.
Biedne psy.

2 polubienia

Polecam.

1 polubienie

Brzezinska to znam raczej z opowiesci o rozbojniku Twardokesku i Babuni Jagodce z Wilzynskiej Doliny :wink:

Swego czasu te zabawy kolegi birbanta też nie wciągały. Podejrzewam, że kiedyś patrząc na takie obrazki, nudził się okropnie … Nie minęło wiele czasu a teraz birbant nie do poznania. Nota bene można by z tego coś ułożyć :slight_smile: Jak znam birbanta, weźmie sobie teraz zadanie z Poznaniem na klatę.
No i wcale bym się nie zdziwił, gdybyś Ty też coś wymyślił :beer:

2 polubienia

Całkiem zgrabny rebusik z tego wychodzi, taka wprawka dla początkujących, czyli, akurat dla mnie… :grinning:

1 polubienie

Ja…Ide po piwo.
Kiedys przeciez,chyba@efki zagadki zrobilem tutaj ze dwa razy…
Taki nastroj…Dzisiaj wydaje mi sie ze to nie moja dyscyplina.Ale przynajmniej nie mowie juz"nigdy" :innocent:

3 polubienia

Ja się się broniłem ryncyma i nogamy. A teraz dzień bez rebusika { likak re bus sika, alba Si Ka} jest dniem straconem… :grinning:

Za pół godziny na blogu kolegi @benasek będę rył jego zagadki, aż mnie z dekla dymić się będzie. Mało tego, inni będą moje moje tam zagadki rozkminiać…

2 polubienia

Milej zabawy…Dla mnie symbolicznym aktem pozostaje wciaz rebus @Bingoli z Jaremą Stepowskim na zdjeciu.Jak ja mialem wpaść na to ze tu chodzi o"drania",do dzisiaj nie wiem i dlatego w ogóle w to nie wchodze.

3 polubienia