Nie będzie pogrzebu dawnego "Pytamy". Będzie przeprowadzka

Wątpię. Flaga, to sygnał dla moderacji, że coś jest nie tak, ale chyba oni decydują, czy zgłoszenie było zasadne, bo w innym wypadku zaczęłoby się wycinanie wzajemne i wystarczyłby automat zamiast moderatora.

3 polubienia

Niezupełnie tak jest. Jeżeli wpis zostanie oflagowany przez kilku (chyba trzech) użytkowników to jest ukrywany z automatu i może być ewentualne odkryty przez modów.

2 polubienia

Jakos trudno mi sie pogodzic z tym ze automatycznie…
Wedlug mnie nie zawsze wiekszosc ma racje
Mamy swietnych tutaj administratorow i moderatorow i mysle ze to oni powinni ostatecznie decydowac by uniknac pytamowego ostracyzmu

Logiczne.

Więc mogą, mimo wielokrotnego oflagowania, wpis przywrócić. Ma to sens, @ata-ata. W przypadku rażącego treścią wpisu, na pewno wielu oflaguje i automat zmniejsza obciążenie moderatorów. Przypomnij sobie Pytamy, gdy nie nadążali z kasowaniem buractwa.

4 polubienia

Mam baaaardzo niemile doswiadczenia z trolami na poprzednim pytaniu i stad jestem nadwrazliwa. Z tym ze razacymi tresciami to mnie przekonales

1 polubienie

Nie, przy oflagowaniu postu moderatorzy dostają informację, że zgłaszasz wypowiedź, która Tobie nie pasuje.
Niechętny stosunek wyrażasz poprzez dodanie do ignorowanych.

3 polubienia

Tak, możemy przywracać posty, a nawet całe pytania :wink:

4 polubienia

Petunia tu jest.

1 polubienie

Pod innym nickiem?

1 polubienie

A co? Nie ma jej nicku?

Sprawdzałam i nie widzę.

1 polubienie

Wydaje mi sie ze jej nick widzialam tutaj

Na tym co @roqq wstawił :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Co mnie się pomerdało. Spoko, nagonię ją tutaj.

1 polubienie

:joy: wprowadzają mnie w błąd :joy:

No co? Ja tylko pokazałem, kogo mi tu brakuje :wink:

Zastanawia mnie ten profil. Gdybym miał zgadywać, to nasz wielbiciel mocnych facetów. Co prawda, Klaus jest wampirem, ale nie byle jakim wampirem. :wink:
https://forum.pytamy.online/u/klaus_mikaelson/summary

5 polubień

Tak pokazałeś, a Birbuś wziął to za dobry omen :wink:
Mnie się wydaje, że Tobie się źle wydaje :face_with_hand_over_mouth: :wink:

2 polubienia

Uznaję więc za pewnik, że się mylę, @Bocca-Lupo.

1 polubienie

Przyjemnie jest przypomnieć sobie jak to kiedyś nasze forum wyglądało. Tu jeszcze jest pomarańczowe. Jednak to pytanie z cytatu który przypomniałem, pochodzi z dużo późnieszego okresu, z maja 2013 roku.

3 polubienia