Nie chcę być stara w takim stanie

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/zamość-73-letnia-narzeczona-straciła-23-tys-złotych-przez-amerykańskiego-żołnierza/ar-AAWU0pg?ocid=msedgntp&cvid=b7bb55980e814c40a35b18d5e5dd3a8f
:frowning:

Tiaa, amerykanski zolnierz stacjonujacy w Nigerii albo Ghanie.
Tyle się o tym trąbi, a naiwnych nie brakuje…

5 polubień

Najgorsze, że na co komu stara baba a ona się dała nabrać :frowning: No nawet niechby w Kijowie stacjonował to on tam i tak by miał co robić…gdyby istniał.

3 polubienia

Takich oszustow to na pęczki.
Naiwnych jak widac tez nie brakuje.

2 polubienia

Ostatnio usilowali nabrac moja 86. letnią mamę “na wnuczka”
Problem, że ona wnuków nie ma :wink:

3 polubienia

Taki przekręt jest możliwy w każdym wieku. Nie musisz czekać na jego spełnienie do 70 lat. Dla mnie hm żyj i 100 lat w zdrowiu i szczęściu, a wnuczki ci nie przechandluje - jedno z was musiało by zesiwieć :thinking::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::wink:

1 polubienie

Ostrożnie to moje serce łatwo się wypala łatwo komuś wierzy (…)pragnie coś przeżyć…

1 polubienie

Przeżyć dalsze życie to wspaniałe szczęście, ino to dłuższa droga, i mądrość jest wskazana by nie cierpieć na zaś czyli zachować ostrożność, życie nie kończy się na pieniądzu, choć to życie polepsza. Idąc na skróty bez myślenia na już byle szybko, to można się okrutnie sparzyć - poduszka mokra od łez, czy noce nieprzespane. Nie spiesz się, pomyśl 2 razy zanim powiesz tak - moja rada. Na kilku lekcjach życiowych byłem i wiem co piszę, niektóre ciągnęły się latami

1 polubienie

Za mundurem głupie babcie sznurem

2 polubienia