Nie dziel skóry na żywym niedzwiedziu?

1 polubienie

Wspólnotę wypracowuję się podczas wyszkolenia. Nie zdążyli wypracować priorytetów i tego, że raz ty mi strzelasz w plecy raz ja tobie…a co za tym idzie kto co bierze.

1 polubienie

Jedna swołocz strzela do drugiej. I to jest to, o czym @collins02 pisze.

3 polubienia

A miało byc tak pięknie. Tyle bogactwa do przejecia…

2 polubienia

Muszle klozetowe, na ten przykładowy przykład… :crazy_face:

3 polubienia

Dla nich to wszystko bogactwo.
A zaskakuje mnie jedno - trochę roznymi robótkami się zajmuję i tak dopracowanego i pieknego rękodzieła jak na rosyjskim Pinterest to ze świecą szukać
Dychotomia jakaś? Dwa różne światy.

1 polubienie

Rosja od kiedy powstała, to zawsze była krainą kontrastów. Za piękną fasadą ukryty prymityw.

2 polubienia

Potwierdzam, rękodzieło rosjanek jest przepiękne, kunsztowne, pomysłowe, ale… rosja to wielki kraj, na Pinterescie nie prezentuje się dzicz. Ja nie mogę zrozumieć kobiety, która daje mężowi-żołdakowi dyspensę na gwałty. Czysta, ładna, zadbana kobieta, nie żadna baba z zapadłej wsi. A’propo, jej męża Ukraińcy już złapali.

4 polubienia

No patrz, a miał szansę na bycie celebrytą.
Mnie to az tak bardzo nie zaskoczylo - Rosja jest krajem kultu “macho” w najprymitywniejszym tego slowa pojeciu. I wsparciu zarówno panstwa jak i cerkwi. Nie mowiac o republikach islamskich.

3 polubienia

Niech się pozabijają prymitywy

3 polubienia

Troche wyleciałem z tematu…O co chodzi?

Patrz na pytanie

Nie o to chodzi.Coś podobno powiedziałem ale…nie widzę gdzie? :innocent:

1 polubienie

Kacapy postrzelały się między sobą o zrabowane łupy.

3 polubienia

Jak szakale nad padliną.Nie widzę różnicy.Tfu!

3 polubienia

A malo o swoloczy pisałeś? Teraz się pozarli o resztkę łupów.

2 polubienia

Ja widzę. Z szakali, hien jest jakiś pożytek w przyrodzie.

2 polubienia

Standardy bliskiego wschodu dotarły do ruskich. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. Plama na honorze żołnierza to afery - pijaństwo, kradzieże czy gwałty, nic tego nie usprawiedliwia, żołnierz dostaje żołd i urlop w nagrodę. Totalne zacofanie za przyzwoleniem hm kadry oficerów - nieuków, leni i bez mózgów. W czasie pokoju powrót spitego żołnierza groził masą zakazów regulaminowych / utratą przywilejów /, w czasie wojny za szaber była kulka na poczekaniu / w stanie wojennym wyroki od 3 lat w zwyz w zaostrzonym więzieniu, i dosługa lat do odrobienia w terminie z wyroku

1 polubienie

Eee, to dotyczy armii, nie kacapow7

1 polubienie

Jak u ruska ino zamiast hażla przez drąg się wypina twarz :stuck_out_tongue_winking_eye:, a nutella to kawior od święta dla bogatych