Nie irytuje Was moje najczęstsze chyba zamieszczanie sondaży?

Od pół wieku dążę do takiego odżywiania się, ale na razie moje diabły podskórne wygrywają w tym ze mną, co mnie kompromituje.

Czyli z tego wniosek że jestes całkowicie niewiarygodny. Nie namwiaj nas zatem do swoich UUW.

Nigdzie nie ma tyle i tak blisko terenów Przyrody wewnątrz i na zewnątrz 50-mln HMP, co w nich.

obraz

Wypowiadaj się w swoim imieniu, a nie innych, wśród których pewnie już nie brakuje moich zwolenników, a na pewno ich ilość będzie stale rosła i to w błyskawicznym tempie.

Zrób sondaż - zobaczymy!

2 polubienia

@harmonik, ponieważ jesteś leniwy, więc policzyłem za Ciebie

  • Twoje HMP ma powierzchnie ok. 60 000 km2
  • Zgodnie z powyższym rysunkiem – tereny przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe (kolor jasnozielony, jak pamiętam) oszacowałem na jakieś 20% całego HMP czyli 12 000 km2 – resztę zajmują tereny zielone, wody i magazyny dojrzałych słodkich owoców.
  • Ma tam mieszkać 50 milionów ludzi
  • Z tego wynika, że na terenach mieszkaniowych gęstość zaludnienia wyniesie – UWAGA – 16 000 osób/1 km2

Obecnie, jedno z najgęściej zaludnionych miast świata – Hongkong ma gęstość zaludnienia ok 6000 osób na 1 km2. W HMP będzie to zatem 2,5 razy więcej. Dla porównania – jak wyglądają stacje kolejowe w Bangladeszu, gdzie ta gęstość jest na podobnym poziomie:
Przechwytywanie

2 polubienia

I to jest wolny chow.
Statystycznie juz teraz centra duzych miast sa na zasadzie, ze zycie tam nie powinno istnieć, ale jeszcze o tym nie wie

3 polubienia

Mocno się mylisz, @Bingola. Po pierwsze, tereny pod budownictwo mieszkalne przewiduję tylko na Pierścieniu Infrastrukturalnym, tu oznaczonym kolorem różowo-niebieskim, natomiast te jasno-zielone, ciemnozielone i brązowe (sztuczne góry z użytkowym wnętrzem), to już będzie baza rekreacyjno-owocowa.

Po drugie, wszyscy będą w tych HMP mieszkali w 30-piętrowych, jednakowych wysokościowcach, więc tak gęstej i funkcjonalnej zabudowy nie ma nigdzie indziej. Już nieraz to sobie przeliczałem. Wszyscy pomieszczą się na luzie.

A to mój błąd. W takim razie gęstość będzie jeszcze większa, w granicach 40-50 tyś osób na kilometr. Powodzenia w twoich UUW!

Jesteś cienki Bolek, @Bingola. Na luzie pomieszczę nawet 100 tys. mieszkańców na 1 km2 Pierścienia Infrastrukturalnego o grubości 1 km, z wyłączeniem z tego rachunku terenu dookolnej multistrady. Ale wystarczy, gdy będzie ich 50-60 tys na km2.

Sorry, @Bingola, zasugerowałeś mnie tymi swoimi niepoprawnymi liczbami. Abym zmieścił 50 mln ludzi na Pierścieniu o obwodzie 600 km, muszę mieć ich na 1 km2, 50 mln : 600 km = 83 tys. I tyle ich na luzie zmieszczę w mieszkaniach o pow. 100 mkw powierzchni użytkowej, w blokach 30-piętrowych.

Mylisz się. Ja przyrodę mam zaraz za progiem. ( zazdrościsz?)

2 polubienia

Ale Przyroda to nie tylko Twoje kotki, ale też żubry, łosie, niedźwiedzie, i wielkie stada różnych harmonijnych zwierząt, które teraz nie maja miejsca za Ziemi.

1 polubienie

@harmonik - zostawmy więc wszystko tak jak jest, a nie twórzmy kolosalne megamiasta, które tak naprawde zniszczą DSHN.

1 polubienie

Tak jak jest to jest mega bezmyślnie, patologicznie i szkodliwie, złośliwie nowotworowo. Moje HMP na połowie lądowej powierzchni Ziemi są wielką szansą dla wszystkich stworzeń i ludzi, dla całego DSHN-u.

Amen!

1 polubienie

Nie skąd

1 polubienie