Nie jestem zwolenniczka aborcji...

…ale w swietle tego artykulu awansowalismy do opieki Waris Dirie. Czy kobieta ma byc podporzadowana mezczyznie?

KLIK

3 polubienia

To było ciekawe , aborcja nie , bo sumienie ble ble , a sterylizacja bez świadomości pacjentki owszem ?

2 polubienia

Jedraszewski wie lepiej…
A cos temat aborcji w Pl nosny wyborczo nie byl, bo ta nawiedzona ponoc nie tylko z Konfederacji wywalili to i z jakiejś rady madzorczej też.

2 polubienia

Nie jestem zwolennikiem aborcji,jako srodka antykoncepcyjnego.
Ale tez nikt nie ma praw zmuszac kobiety,do rodzenia dziecka.
Powiem brzydko,jej dupa,jej sprawa’’
Ani ksiezy,ani poslo i senatorow.

5 polubień

Hitlerowskie Niemcy nie zaczęły od Żydów. Przed nimi zajęto się niepełnosprawnymi. Najpierw sterylizacją niepełnosprawnych żeby się nie rozmnażali. Później ich mordowaniem w imię czystości rasy i dla finansowych oszczędności.

3 polubienia

W ogole nie bardzo wiem po co ta klauzula… Dermatolog nie bedzie jej podpisywac, bo sensu nie ma. To zastanow sie zanim bedziesz robic specjalizacje!

1 polubienie

Oczywiscie! Zapomnialam napisac, ze baby tez bora sie za d…y innych…

1 polubienie

A, to bardzo sluszna uwaga!

1 polubienie

A ja popieram aborcję wtedy kiedy płód jest uszkodzony, poważniej chory, wtedy kiedy jest on owocem gwałtu i wtedy kiedy ciąża zagraża życiu matki.

3 polubienia

A, w takich wypadkach ja tez! Powinnam dopisac (jako srodka anty…). To, co zrobl Chazan wola o pomste do nieba!

Na temat aborcji mam bardzo sprecyzowane zdanie od dawna.
Nigdy nie musiałam tego robić , ale staram się postawić na miejscu kobiety , która była na przykład brutalnie zgwałcona przez kilku facetów , czego efektem jest ciąża.

2 polubienia

I tak dobrze, ze Polska jeszcze nie ma ustawodawstwa jak w Salwadorze.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/salwador-najsurowsze-prawo-aborcyjne-na-swiecie,799043.html

Poczekajmy… :frowning: