Nie ma tego złego, czyli bilans dnia ...o cyckach

Zgubiłam skierowanie na badanie a przy okazji znalazłam kalendarz. Co Wam wyszło na dobre, chociaż najpierw myśleliście,że jest źle i koniec świata? Najlepsze odpowiedzi nagrodzę …hm…nie wiem czym :partying_face:

2 polubienia

Nim odpowiem chciałbym jednak poznać te nagrody :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Sympatyczna Koleżanko @Nunu chciałbym tylko podpowiedzieć, że w przypadku sympatycznego kolegi @Devil nagroda może być takowa; albo zgrzewka piwa, a najlepiej krowa gorzały. Wtedy z serca swego całego udzieli odpowiedzi albo dobrej porady.

Ja, natomiast, choć chciałbym, nie potrafię sobie przypomnieć ze względu na dalece posuniętą sklerozę, co rzeczony kolego Devil potwierdzić może…, że takową posiadam… :sunglasses:

4 polubienia

Czyli: Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło?
Np. Jak straciłam pracę byłam bardzo nieszczęsliwa, a potem znalazłam inną, w której jest lepiej niż w poprzedniej…
Zupełnie podobna sytuacja była ongiś z “mężczyzną mojego życia”… gdzie rozstanie było najlepszym co mogło się wydarzyć - w perspektywie nowej późniejszej znajomosci

6 polubień

7 polubień

Z nagród to mogę dużo obiecać…jak polski pracodawca. Dobrze obiecać to jak 2razy dać.

3 polubienia

Nikomu tak nie dam, jak obiecam… :grinning:

2 polubienia

To z starego forum laska która miała rozjechaną psychę. Raz miała 12 lat i chomika chciała a 3 dni później miała 2 dzieci…

1 polubienie

Aaa tysia miała login

Pamiętam taką userkę ze starego Forum, ale nie sądzę, by to była Nunu.

A a jestem pewien.

W dzisiejszych czasach niczego pewnym być nie można.

2 polubienia

A ja jestem.

Ja też jestem, ale z 1000 km od Ciebie… :grinning:

1 polubienie

no fakt ale ja rozumiem styl pisania.

A gdzie ta wredna morda @Devil ? Chleje pewnie?

2 polubienia

zapewne. ale ja też piję piwo…

1 polubienie

Każdy przyzwoity człowiek pije piwo, Ja teraz też.

Dziś test Warki z biedronki… Daje się pić.

1 polubienie

Żyj i daj pić innym.

2 polubienia