Nie mam silnej woli odzwyczaić się od picia soku

Nie odzwyczajaj się. Nie ma sensu. Co najwyżej sam wyciskaj zamiast pić z kartonu. Pewnie bardzo Ci podnosi cukier ale przynajmniej trochę witaminy C jest…

1 polubienie

Dobry pomysl, dobry. Wiem co mówię. Posiedzisz w pięknych okolicach przyrody z pół roku, od soku odwykniesz, wsparcie psychoterapeutyczne dostaniesz a jeszcze jakąś figlarną pannę poznasz.
Lepiej się dobrze zastanów…

3 polubienia

Nie zaobserwowałem podnoszenia cukru, choć ten sok mógłbym pić na okrągło, poza spaniem…

Bywają lokale, gdzie wyciskają taki sok na żywo. Nie odróżniam takiego soku od kartonowego czy butelkowanego…

Mnie się wydaje, że go piję za dużo 2 L dziennie, a mógłbym 1 L. Dziwię się, że mi woda mineralna nie smakuje, w przeciwieństwie do soku pomarańczowego…

W sanatorium ani na odwyku nigdy nie byłem. Mogliby mi wciskać jakieś tabletki.

Wolne psychoterapeutki weganki też tam bywają?

Pewnie, że tak. Niektóre całkiem tego…

Wybierasz jak ulęgałkach :grin:

3 polubienia

Mam słabość do kobiet, lubię je. To może też być uzależnienie…

1 polubienie

@Nunu, 18 mkw.

Kolego ? To Ty tych forumowych miejscówek do sanatorium nie wykorzystujesz?

1 polubienie

@Nunu Może sok grapefruitowy trochę ale pomarańczowy? Dużo cukru. Nic nie schudniesz. Jak już to jedna pomarańcza zamiast posiłku dziennie :crazy_face:

1 polubienie

Że pozwolę zapytać, czy często z powodu pijania tego soku miewasz problemy z zębami lub żołądkiem?

Ten sok najwyraźniej na nic mi nie szkodzi, a kwestię zębów rozwiązałem dużo wcześniej…

1 polubienie


Może zapytaj diabłów podskórnych jak mogą ci pomóc…może to po COVID?

Dla mnie ten cały COVID-19, to bezczelne, zbrodnicze oszustwo, za które prawdopodobnie spotka tych łotrów odpowiednie potraktowanie.

Jak się śpi całe dnie w wannie to się nie ma kontaktu z wirusami. Zapytaj nauczycieli, ilu odchorowało swoje aktualizacje bazy wirusów i jak :thinking:

1 polubienie

Kolega poza sanatorium to na soku nie pozyjale kak jablkiem przekąsza i nie popija🐼