Nie mam zasięgu w telefonie od 2 dni. Co to może być?

Inna karta w tym samym telefonie ma zasięg. Możliwa jest taka długa awaria sieci czy coś?

Dzisiaj jest Dzien bez Telefonu Komorkowego
moze ktos potraktrowal to powaznie

1 polubienie

Na terenie całej UE jest awaria satelitarnego systemu GPS. Nie działa Galileo. I może tu leży przyczyna z brakiem zasięgu?

2 polubienia

Ruskie hackują świat. Albo Chińczycy.
Udaj się do punktu obsługi i zapytaj co jest nie halo. Albo zadzwoń na infolinię.

Mam Huawei… :zipper_mouth_face:

Prędzej sama karta jest uszkodzona, niż awaria miała by tyle trwać. Obecnie na większości terenu kraju jesteśmy w ciągłym zasięgu kilku bts-ów, więc pomimo awarii jednego, jakiś zasięg zawsze powinien być, chyba że to jakieś Zadupkowo Zagumniane - Kolonia.

1 polubienie

To by się zgadzało, bo kilka lat temu też nagle straciłem zasięg. I okazało się, że musiałem dać nową kartę, aby telefon działał. Stara z jakichś względów odmówiła posłuszeństwa i już. Nie dało się jej wskrzesić.

2 polubienia

To tym bardziej. Szpieg z Chin mszczący się na USA.

Przejdź się do operatora i zapytaj. Tutaj nikt Ci nie odpowie co może być przyczyną

@birbant, nie sadze - wielu operatorow to podwykonawcy duzych posiadaczy czestotliwosci - wystarczy drobna awaria i telefony gluchna. jesli nie masz opcji wejscia w roaming innego operatora to nie dziala poza 112.
a u mnie to w ogole szalalo wszystko - zmieniali czestotliwosc na 4G (wiocha, wiec bardzo pozno) i przy okazji cala lacznosc i naprowadzanie na lotnisku.
pol dnia nie dzialalo nawet wifi przy swiatlowodzie. 112 tak, funkcjonowalo.
niektorzy ludzie chodzili jak zombie w panice. :wink:
p.s. telewizja tez nie dzialala.

1 polubienie