Nie mogę nikomu nic odpisać, ( sorry) szwankuje wam Pytamy też?

Jedno się naprawiło ( bo już mogę się wylogowywać), drugie się zepsuło i to zaciemnienie strony też zawsze mnie wita strona na czarno… a was?

1 polubienie

Weszłam w inne własne pytanie i tam mam ikonkę ODPOWIEDZ wiec odpisać mogę… dziwne… bo w niektórych pytaniach nie mam…

U mnie wszystko gra i buczy.

U mnie chyba tylko problem jest w jednym pytaniu “Co macie najdroższe…”.

@joko odpowiedz do Ciebie tu, bo tam nie mogę… serce mam najdroższe :smiley:

1 polubienie

W tym miejscu proponuję wbić nóż w matryce albo walnąć młotkiem. Problem z pytaniem zniknie. Wtedy najdroższa będzie wymiana sprzętu XD

2 polubienia

U mnie jest ciemny motyw, bo sam go sobie ustawiłem. W ten sposób już na pierwszy rzut oka widzę, czy jestem zalogowany. Gdybym nie był, to Pytamy dla mnie jest jasne.

2 polubienia

Ja agresje wyładowywałam dotychczas tylko na myszkach i klawiaturach… opanowuje się już. Szkoda kasy. A problem pojawił się zapewne dlatego że aż jedne dzień sie nie logowałam na pytamy online. XD

Nic nie straciłas… Też ostatni nic nie pisałem… Xd

1 polubienie

Bo mnie nie było XD i nie miałeś z kim, ha! XD

1 polubienie

nnnnnoo :roll_eyes: :rofl:

1 polubienie

U mnie w porządku.

Sprobuj odswiezyc strone.

2 polubienia

Jeśli nadal nie wszystko u Ciebie działa, spróbuj w innej przeglądarce. Jeśli w innej będzie działać, to może pomóc wyczyszczenie ciasteczek lub pamięci podręcznej. Ewentualnie do Pytamy możesz po prostu używać innej przeglądarki.

1 polubienie

No przeciez piszesz i odpisujesz…

Kurczę nie wpadłam na coś tak banalnego… bo ja nawet nie zamykałam tej strony od wczoraj.

Miałam problem tylko z jednym własnym pytaniem , nie mogłam jedynie udzielić w tym jednym pytaniu, odpowiedzi forumowiczom.