nie to, żeby był obowiązek?

Jeśli są podobni do Ciebie @joko, to ja nawet zagrychę zapewnię , bo od procentów jest tu paru magików, którzy też serducha jak otwarta brama mają na takie dobre duszki jak Ty :wink:

2 polubienia

Aszka, dlaczego mi to robisz?:image

1 polubienie

Bo za chuda jesteś? I za trzeźwa? :wink::stuck_out_tongue:

2 polubienia

A te dwa na motorze, to reklama jakiejś nowej diety cud?

3 polubienia

Ale od + 40%. Inaczej się się nie bawię. :innocent:

2 polubienia

Nie, to uświadomienie zbliżającego się Armagedonu :smile::smile::smile:

1 polubienie

Normalnie, koniec świata, z tym końcem świata… :smiley:

1 polubienie

Chyba się nie doczekam. Co najgorsze, póki co trzeba żyć :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Właśnie zaraz zapobiegnę końcowi świata u mnie, bo piwo mnie się kończy, więc muszę się zabezpieczyć w pobliskim sklepie. :crazy_face:

1 polubienie

To kup mi lody, albo Bianco i Sprite i cytrynkę!

2 polubienia

Lody lubię. Ale tymi trzema, to bym się zatruł. Nie przyzwyczajony jestem. :wink:

1 polubienie

:cocktail:

2 polubienia

Ale to miało być dla mnie. Zamiast Bianco może być Martini :smile::smile::smile:

2 polubienia

O jak pięknie, lubie!

:sun_with_face:

Zabawa - 40% też w deseczkę Birbuś zwłaszcza jeśli się namacha kilosów ponad tysiaka nową Wilmą z małą przerwą :stuck_out_tongue: W upał !!! :open_mouth: :wink:

1 polubienie

Niby nie obowiązek, ale wszelki duch… Zgłaszam się więc i witam wszystkich serdecznie:D Mój poniedziałek jest fajny, bo wtorek mam wolny, więc jest prawie jak weekendowy piątek :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Oooo tak tak ! Dla mnie też lody malaga i dojrzałego arbuza !

ja to bym chciala malagi napic sie w Maladze.
dawno temu tak bylo i smakowalo wybornie…

Spożywałbym, Aszeńko, Ty moja, gdyby nie to, że soki i kompoty mogłyby mi zaszkodzić.
:wink: