nie to, żeby był obowiązek?

od poniedziałku…

9 polubień

Ja sie przytwitam i od razu hurtem, życze miłego tygodnia!

4 polubienia

Cześć kocie! Zawsze zastanawiałam się ile kota zostałoby w takim kocie po ogoleniu :slight_smile:
No i zobaczyłam jedną taką bidulkę, pozbawioną sierści z powodu zaniedbania przez właściciela (skołtuniona sierść, w żaden sposób nie dała się już wyczesać) :frowning:

2 polubienia

Cóż miłego może tkwić w poniedziałku?

:thinking:

2 polubienia

Dzien dobry, poludnie dobre i wieczor tez super!:slight_smile:

3 polubienia

Na razie dobry… :wink:

3 polubienia

Odlotowego tygodnia! :slight_smile:

10-10-10-tumblr_ojlt3iKrfs1uluhv2o1_500

5 polubień

Szef każe , sługa musi :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Miłego dnia. :blush: …a dobrą masz pamięć czy tych nie przywitanych zapiszesz w swoim notesiku?:wink:
Gdyby nie było dobrze widać: to jestem ja. Joko. Proszę mnie nie zapamiętywać i nie zapisywać. napisałabym wierszyk ale nie potrafię.:worried:

4 polubienia

Dzień dobry i miłego dnia życzę :blush:

2 polubienia

I jak się odnajdujesz wśród naszej ekipy? Dobrze zrobiłam zachęcając do poznania ?

2 polubienia

Miałaś nosa uważając, że się tu odnajdę.:kissing_heart:
I pomyśleć, że to ja chciałam przytrzymać Cię na naszym temacie (który zresztą co chwilę ma inny tytuł, bo ciągle nas kasują).:wink:

2 polubienia

Tam jest jeszcze parę osób spoko, dawaj ich tu do nas :wink:

2 polubienia

Ewa, oni wiedzą o nas. Od nich samych zależy to, czy tu przyjdą. Są przywiązani do kafe. Tam “się wsiąka” i trudno odejść. Jedna osoba na pewno przejdzie ale jeszcze nie teraz.:wink:

2 polubienia

No tak, nic na siłę :)))

2 polubienia

ta rasa neva maqerade to potomek kotow syberyjskich i himalajskich lub syjamkow - jest solidnej budowy, ale na przyklad taki zmoczonyy czy ostrzyzony pers to potrafi wyglac jak szczur.

Ja bym się tam za bardzo nie cieszyła kochani, bo…

jesli-poniedzialek-zaczal-sie-dobrze-to-znaczy-ze-zlo-pierdzielnie-znienacka
:sunglasses::crazy_face:

6 polubień

Może to, że występuje tylko raz w tygodniu…:wink:

1 polubienie

Aszka…:rofl:
Taka delikatna…:joy:

Tu zamiast serc powinny być też rozchachane buzie jak na fejsie :smiley:
Mnie się zaczął tak sobie… jestem niewyspana, zmęczona, więc to znak, że w końcu dobro pierd@lnie znienacka! Super! :smile::smile::smile:

1 polubienie