Nie widziałam Słońca od soboty

No i zgasło słońce…I temperatura nagle zeszła na …11 stopni…Troche szkoda…

2 polubienia

U mnie obecnie 14 stopni za oknem i pada deszcz, ale w końcu pojawiły się chmury.
Jeszcze jakby niewielka powłoka tego pyłu jest, ale już nie taka jak wczoraj.

2 polubienia

Nie narzekajcie. Dostaliscie w PL resztke tego co pyl i burza piaskowa potrafia. A mam pytanie? Jaka jest najwieksza pustynia swiata?

1 polubienie

Sahara? Cieszę się, że to była namiastka i tak upierdliwa.

Ujmując rzecz entropicznie, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że największą pustynia na świecie będzie Ziemia.
Prawo Murphy’go mówi jasno, że to, co może się wydarzyć, w końcu się wydarzy.

2 polubienia

Na razie jest to Arktantyda :wink:ale sie rozpuszcza i co pod tym lodem jest zmagazynowane?

1 polubienie

I tak forum zyje

1 polubienie

U mnie @collins02 , też temperatura spadła i to aż o 10 stopni. W ostatnich dniach 26 a wczoraj i dziś 16.
W weekend znów ma być 26.

3 polubienia

Teraz na wieczór się zchmurzyło i pochłodniało a w poprzednie dni słonecznie i iepło było.Pięknie było aż tak,że człowiek żałował iż saturatorów nie ma na mieście :wink:

3 polubienia

Za to przed chwilą było fajnie widać Jowisza w towarzystwie Księżyca. A jak ktoś dociekliwy, to i Urana dojrzy. To ten nad Jowiszem. Ale który to obiekt? Będzie potrzebna ściąga z jakiejs mapy nieba.

2 polubienia

Bez lornetki?j Ja to slepa jestem bilet by mi kupic do obserwatorium?

2 polubienia

No własnie wstyd się przyznać, ale gdzieś posialem swoją. Bez lornetki to ja bardziej teraz filozof niz obserwator nieba

3 polubienia

Lornetke mam hitlerowska, ale poziom zapylenia nieba? Czytam o pyle saharyjskim?
Darmowy nawóz?

2 polubienia

U mnie niebo czyste… Jasniejsze gwiazdy widać. Za to Uran schowal sie juz za pobliskie domy, wiec nie opiewiem jak się zaprezentował…

2 polubienia

Taa Berlin ? Wzięty
Mature jako przedmiot dodatkowy zdawalam z astronomii
Na pięć. Konia z rzedem dla egzaminujących jesli wiedzieli na czym polega astrofizyka, bedaca wtedy w powijakach. Tematem przewodnim bylo to co moze zrobic teleskop poza zakłóceniami atmosferycznymi i jak pzelamac bariere spostrzegania swiata? Moim promotorem byl LEMoniad więc ? Udalo się

1 polubienie

Weź zrób kiedys sondę uliczną… Mało kogo astronomia interesuje. Najczęściej na Księzycu się wiedza kończy a jak ktoś nieco bardziej kumaty i znajdzie Gwiazdę Polarną, to często zdziwiony, ze tak słabo swieci…:grin:

3 polubienia

Prawdziwą karuzelę doznań to mam dzisiaj…Rano 3 stopnie,teraz 19 :innocent:
I ok.Grunt że jest słońce a ja już sprawiłem że starzy znajomi ruszą doopy od poniedziałku.Już mam umówione 4 spotkania!

2 polubienia

A woda była już u Ciebie przyjemnie ciepła? Bo jeśli nie, to po co jeździć na plażę 100 km z długim śladem węglowym, gdy można opalić swoje ciało na miejscu, zwłaszcza że kobiety lubią zostawiać nieopalane intymności? Np na swej ROD-działce opalałem już swe ludzkie zwłoki w tym tygodniu przez 6 godz.

2 polubienia

I rozumu Ci od tego obserwowania cudzych majtek przybylo?

Nie wchodziłam do wody, moim głównym celem było wystawienie się na słońce. Do najbliższej plaźy mam 10 min. pieszo. Ale ja lubię inną plażę, która jest dalej i tam też mam 10 min. , ale autem.

2 polubienia