Nie żeby coś, że was nie czytam ale

Właśnie zerknęłam uważniej na moją stronę główną a tam taka informacja…

Ta liczba 261 niepokoi mnie trochę i intryguje bo to jest niemożliwe abym was ( tyle odpowiedzi od was ) nie przeczytała… :smiley:

2 polubienia

Ja mam 2125 nieprzeczytanych. Na moje przeczytanie trzeba zasłużyć.

2 polubienia

Zalezy jak ustawilas w profilu o ile sie nie myle, forum moze informowac o wszystkich nowych pytaniach i wpisach. Jak klikniesz w trojkacik pod najnowszymi powiadomieniami pojawi sie wykaz i tam masz opcje odrzuć wszystkie, wyzerujesz i mozesz zaczynac od poczatku.:laughing:

2 polubienia

Uuuu, ja wielu nie przeczytałam. Są tematy w których nie mam nic do powiedzenia…

2 polubienia

Ja mam nieprzeczytanych 361.Glownie 4 osob plus kilku ktorzy przeszli z wlasnej woli,w stan"spoczynku" :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Ufff, to ja mam o tysiąc więcej…

1 polubienie

Ja mam tak:

Masz do zobaczenia are 1336 nieprzeczytanych and 15 nowych tematów, lub przeglądaj inne tematy w Dyskusje o serwisie

2 polubienia

Zawsze bylem ciekawy ludzi i tego co maja do powiedzenia.Czasem wiec zagladam nawet tam gdzie nie spodziewam sie niczego.
Kategoria “Na wesolo” dla mnie prawie nie istnieje ale nawet tam zdarzalo mi sie zajrzec.
Bardziej wiec,omijam ludzi niz ich tematy.Ale to i tak znikomy procent.

2 polubienia

Czytam wszystkich, choć nie wszystko komentuję. Żeby mieć coś do oznajmienia, należy wiedzieć, co inni mają. Czasem coś przegapię, ale staram się wiedzieć co kto ma do powiedzenia.

5 polubień

Jak drażni, to kliknij na to, a potem na przycisk “wyczyść” i spoko :wink:

3 polubienia

To ja mam nie przeczytanych tylko 153. O co chodzi? Nie przeczytałem tylko 150 komentarzy?

1 polubienie

Nie mam pojęcia już się tego pozbyłam :smiley:

2 polubienia

Ja mam nieprzeczytanych 924 wiadomości (myślałam, że jest tego więcej :roll_eyes: ) , ale wiem, że mam zaległości, bo ostatnio trochę częściej mnie nie ma.
A co do wchodzenia w wątki, to najpierw patrzę na temat, potem na autora (czasem to się równoważy), później patrzę na widoczne nicki, które zabrały głos w sprawie…
Ilość wpisów też jest dla mnie nie bez znaczenia.
Aaaach, żeby tak można było czas wydłużyć humoreska … :smiley:

2 polubienia

Obiecuję spróbować znaleźć ten trójkącik coś poprawić, aż niemożliwe że mam 80 nieprzeczytanych, bo jednak czytam każdy temat - od nowych - tych aż 17 ale są uczciwie przeczytane, do 80 zaległe

1 polubienie