Nieraz żaluję, że nie jestem anglojęzyczny, choć jakoś daję sobie z tym radę

To jeden z takich przypadków.

Na YouTube jest funkcja automatycznego tłumaczenia. Daleko jej do ideału, ale chyba ogólny sens powinno dać się zrozumieć.

2 polubienia

@Daniel86
Wiem, kiedys uzywalam.
Teraz zapomnialam bo i tak poruszam sie w trzech jezykach, ale czasem by sie przydal
Mozesz mi przypomniec jak to dziala

2 polubienia

W czasie oglądania należy włączyć napisy (można to zrobić klawiszem C), a następnie w Ustawieniach* zmienić język na polski lub jaki tam sobie kto chce.

*Ustawienia to ikonka koła zębatego.

2 polubienia

W wind.10 nie widzę tłumaczenia na YT na inne języki, poza ang, choć mając je, to już sobie poradzę, choć dużo wolniej. No i używam Mozilli Firefoxa, a może na innej przeglądarce by tak było, jak radzisz.

Masz taką funkcję, @ata-ata, bo ja nie znajduję w wind/10 ? Mogę tylko włączyć napisy ang, choć dobre i to, bo już wtedy łatwo przetłumaczyć z tłumacza na polski, tyle że ręcznie, więc dużo pisania.

Sorry, @Daniel86, znalazłem te polskie napisy też. Wielkie dzięki.

1 polubienie

Już je znalazłem, @ata-ata.

1 polubienie

Automatyczne tłumaczenie na polski? To chyba w co milionowym filmie?

@harmonik
Jak je znalazles?
Prosze napisz mi

1 polubienie

@Daniel86
u mnie to nie funkcjonuje. Poza angielskim nie ma innej mozliwosci

2 polubienia

Kilka razy mi się ta długa lista z językami pojawiła, ale i tak mam problemy z kompem, bo pewnie banda od sieci mi blokuje kompa, a gdy kliknąłem na polski, to włączył mi się jakiś turecki. Kombinuj, może też Ci się uda.

Bo to nie w każdym filmie… Bardzo rzadko można trafić na takie coś…

2 polubienia

Pod +napisy+, +wygenerowano automatycznie+ jest opcja +przetłumacz automatycznie+, dodatkowo z prawej jest mała strzałka do przewijania.

Bo oszołomów nie da się rozumieć.

Niewidomy zobaczyłby, że to byli nieziemsko szczęśliwi ludzie, bo Nowy Świat widzieli niemal na wyciągnięcie ręki.