Niewyobrażalne cierpienie myślących, odczuwających, a mordowanych

przez diabelskich ludzi, harmonijnych, pożytecznych ryb. zobacz, 27:00

Ale co byś się chciał od nas harmonik nauczyć, czego byś się chciał znów od nas dowiedzieć? W czym Ci moglibyśmy tym razem pomóc? :shushing_face:

Wszak to portal Pytamy … (Informuję, bo mogłeś przecież zapomnieć)

1 polubienie

Ryby są same sobie winne, że są takie smaczne.

1 polubienie

Natura to ciągłe zabijanie i pożeranie, po to by przeżyć i zachować gatunek. To cierpienia pożeranych i ciągły stres o swe życie. W naturze nie ma stworzenia by czuło się bezpieczne.

1 polubienie

Jeśli są smaczne dla ludzi, to z patologicznego przyzwyczajenia, i dla diabłów wewnątrz nich. Na surowo, ryby są bardzo niesmaczne.

Bardzo się mylisz. Świat i życie byłyby chaosem i cierpieniem, gdybyś miał rację,a są Doskonałym Systemem Harmonii Natury (DSHN-em). W naturze stworzenia się gonią, ale to zabawa i czyszczenie świata, nie zabijanie.

Ludzkość jak mnie nie posłucha, i nie przestawi się na wyłącznie harmonijne odżywianie się wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów, to zapewne szybko doświadczy wielkiego łomotu i bolesnej zagłady…

Hitler też czyścił świat z podludzi, a nie zabijał…?

2 polubienia

A o sushi słyszał?

1 polubienie

A skad wiesz jakie cierpienie? Jesteś rybą?. “Czyńcie sobie ziemię poddana”! Czyli: nie wciskaj kitu…

Słyszał, ale nietrudno zauważyć, że ryby chcą żyć, a nie chcą być łapane i mordowane…

To kwestia wrażliwości i wyobraźni. Widziałaś krwawe połowy delfinów czy tuńczyków? Tak jak przytoczyłaś, to musiał napisać wielki diabeł…

Ja czytałem, by nie czynić drugiemu, bliźniemu, co Tobie niemiłe…

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee…!

1 polubienie

Pobyty w COR-ach ułatwiają poszerzanie świadomości, jak okrutnie ludzie czynią myślącym, odczuwającym, pragnącym żyć i kochać, pożytecznym, harmonijnym stworzeniom…

Z ta ziemią poddaną? Ale nie nadmiernie eksploatowaną.

1 polubienie

No juz nie mogę…

Podcinamy gałąź na której siedzimy

1 polubienie

to piluj szybciej, zeby przed wieczorem zdazyc :wink:

1 polubienie

Ryby na surowo są pyszne, jadam przynajmniej raz w tygodniu. Dobre poke, albo sashimi z tuńczyka to niebo w gębie. Sushi lub maki z łososia albo ryby maślanej - palce lizać. O dobrym polskim śledziu nawet nie wspomnę :wink:

seafood-ge18d935b9_640

3 polubienia

Dobrze zrobiony tatar z surowego łososia jest zajebisty.

2 polubienia