Niezłe jaja miewają strażacy

2 polubienia

Chyba stres związany z możliwością nieumyślnego uszkodzenia organu pacjenta był mimo wszystko większy od rozbawienia. Jak się kogoś w jakiś sposób ratuje, to nawet się specjalnie nie dostrzega komizmu sytuacji, tylko myśli o tym, jak pomóc nie krzywdząc. Dopiero po wszystkim, gdy już pacjent jest bezpieczny i napięcie “odpuszcza” dostrzega się tę całą zabawną otoczkę. Wtedy już faktycznie mieli pewnie niezłą zabawę.
Taki “pierscień”, to niegłupia sprawa, bo zatrzymuje odpływ krwi i przedłuża możliwości działania, no ale nie metalowy :rofl:

3 polubienia

Moze to nowa metoda wykorzystania obraczki slubnej? :joy_cat:

2 polubienia

No coś Ty okonek… Przecież to już na oko widać, że rozmiar nie taki :rofl:

Moglo sie okzac ze jednak taki… Stad proba wspomaganie.

Za moich czasów to 3 podobne przypadki były mi znane. Jeden w wojsku, drugi w szpitalu, a trzeci w zaciszu domowym.

1 polubienie

Ooooo… dobrze się zjawiłeś. Weź jakoś naukowo wytłumacz okonek, że to o czas działania chodzi a nie o zmianę rozmiaru (tego się w ten sposób nie przeskoczy), ale gdy przekroczy sie “dozwolony” czas, to faktycznie rozmiary mogą się zmienić (obrzęk). Ja nie potrafię wytłumaczyć, bo się nie znam :flushed:

Ja też się nie znam. :stuck_out_tongue:

A mnie najbardziej ciekawi, kto w tym szpitalu jest “kretem” i dzwoni z każdym newsem do mediów i jaką kasę za to zgarnia. Chyba, że to ktoś ze straży🤔

3 polubienia

Kolego @Devil Żeby być strażakiem, to trzeba mieć niezłe jaja. Więc oni nie miewają, a mają.
:stuck_out_tongue:

3 polubienia

Strazacy?
Dlaczego strazacy?

@waranzkomodo
Telepatia?
Cos podobnego sobie wlasnie pomyslalam

Wysyp takich wiadomostek jest widziany chetnie w okreslonych czasach, bo odsuwa uwage od wlasciwych, niewygodnych (!?) problemow i usypia czujnosc obywateli
(Na zasadzie: “Chleba i igrzysk”)

2 polubienia

A to heca! :joy: