Nieznane powszechnie 5

To robią inni, Mnie interesuje procesowość i historyczna socjologia. Ale przedtem trzeba poznać jak najwięcej faktów i wiązać je ze soba.

3 polubienia

Masz rację @roqq’u, raz zapamiętać, a dwa powiązać. Mam tak samo.

2 polubienia

Na FB to się bodaj nazywa oś czasu @okonek .

1 polubienie

Dobra, panowie, otwieram piwo, bo przez to pisanie zaschło mnie w gardle. :yum:

1 polubienie

Co by to było, gdybyś miał mówić?! W każdym razie suche gardło trza zwilżyć. Zdrówko!

Mnie czas spać. Niestety. Miłego wieczoru wszystkim. :upside_down_face:

1 polubienie

protestuje ja jestem baba i mam karafke czerwonego wina

1 polubienie

Też zaraz oddam się Morfeuszowi, bo żadnej Morfeuszki dziś przy mnie nie ma. Dziś rano sobie poszła, :innocent:

ustalenie gdzie i kto na tym forum bywa klopotem
milych snow zycze

1 polubienie

Mistrzyni kochana. Ta cała Hansa nieco ponad 3 wieki trwała, w porywach do niecałych czterech. Więc ta stówka, to dość sporo. :kissing_closed_eyes:

1 polubienie

No to sobie poczytam jutro…
i juz teraz sie ciesze na interesujaca lekture
Ale dzidiaj juz za pozno jak dla mnie

1 polubienie

nic nie bierze sie z powietrza- Hansa byla organizacja nieco mafijna
podwaliny stworzyli Wikingowie - taka moja teoria

1 polubienie

No nareszcie! A zawsze szukam czy birbancina co napisal. To mam nadranna ucieche:)

1 polubienie

To była korporacja. Ale porównanie do mafii jest bardzo dobre. O Lidze Miast będę tu pisał w świetle odkryć w ostatnich latach. W pale się nie mieści, czym była i co robiła.

Jakże się cieszę. Ale nie napisałem wszystkiego, bo w trakcie pisania mi uciekło spod dekla, a jak puściłem teksta w obieg, to dopiero przypomniało mi się. :hugs:

1 polubienie

Miłej lekturki. :yum:

1 polubienie

Alez ja poczekam na ciag dalszy…)

1 polubienie

@birbant Liga miast to bezposredni spadkobierca tego co w srodziemomorzu jes/byla norma - panstw-miast
co ludzie potrafia s*** to inna sprawa
organizmy ludzkie i nie tylko ludzkie maja duza przezywalnosc

1 polubienie

Coś niedługo wymodzę. :yum:

1 polubienie

Gdybym nie wiedziała, że nie, to zaczęłabym się bać, że jesteś moim byłym nauczycielem hisu (his=historia i społeczeństwo), bo piszesz w tym temacie dokładnie to, co on nam mówił :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Dobrego historyka miałaś :yum:

1 polubienie