Nigel Farage wieszczy polexit

Nie musisz tak wypominac tych pzprowskich funkcjonariuszy i agentów SB jeżeli są oni po obu stronach i pewnie w każdej partii xd

1 polubienie

Hehe … Co on wie o Polsce …

Doprawdy?
Nie wiem bo nie bylem w Anglii od 11 dni…

1 polubienie

ciekawa jestem wrazen po przyjezdzie.
ale piwo pewnie gorsze nie bedzie.

1 polubienie

Masz na mysli np.lotnisko,bramki itp.?
Nic sie nie zmienilo.

1 polubienie

nie tylko, troche o nastroje spoleczne tez.
w Hiszpanii Anglicy szturmuja urzedy po zezwolenia na rezydencje, ciekawe jak to bedzie, bo rezydent ma obowiazek placic podatki w Hiszpanii.

1 polubienie

Ja mam to juz za soba…Tzn.wymagane papiery.
Ale faktycznie,w druga strone,dla Angoli,to moze byc ciezkostrawne :wink:

1 polubienie

wymyslila im sie zlota jesien zycia nad Morzem Srodziemnym?
to trzeba poniesc konsekwencje.

1 polubienie

A wierz mi,oni,od robola po filozofa,tak wlasnie sobie ukladali urlopy i,jesli kto mogł,ciag dalszy życia :slightly_smiling_face:

1 polubienie

wiem co mam obok - i czasem jak jade autobusem - kolonia angielska, a jak pojedziesz bardziej w glab ladu to cale miasteczka gdzie nawet w jednym z nich Anglik rezydent byl burmistrzem. a radni zatrudniali tlumaczke do porozumiewania sie ze swiatem zewnetrznym. Teraz sie to im skonczy.

1 polubienie

Od dosc dawna nabieram przekonania ze nie ma tutaj proroka w tej kwestii.Brexit przeszedl glosami"ideologicznymi",wskazujacymi na unijny socjalizm,wyzysk i niesprawiedliwosc w podziale dobr.Plus oczywiscie notoryczne zamachy unii na suwerennosc poszczegolnych krajow,z czym akurat calkowicie sie zgadzam.
I do dzisiaj,od samego poczatku,nie znalazl sie ani jeden medrzec ktory powiedzialby na ten temat cos niepodwazalnego.
W sumie nic dziwnego bo to sie dzieje po raz pierwszy.Osobiscie sklonny jestem postawic teze ze po poczatkowym zamieszaniu i paru histerycznych wybrykach ktore chyba sa nie do unikniecia,nic szokujacego sie nie wydarzy.Wielka Brytania ma oparcie w poteznej wspolnocie brytyjskiej,nalezy wciaz do najbogatszych krajow swiata choc oczywiscie od dawna juz nie jest nawet namiastka dawnego imperium…
Coraz spokojniej tez,patrze na to co budzilo moj niepokoj czyli na ruch graniczny.To sie moze nawet okazac fajne w przyszlosci bo powstrzymane zostanie prawdopodobnie bezkarne lamanie prawa miedzynarodowego,ktorym jest "pirackie"przekraczanie granic.

1 polubienie

Pod wzgledem tego pirackiego przekraczania granic to GB jest uprzywilejowaną wyspą na zimnych, niezbyt przyjaznych wodach. Półwysep ma gorzej, woda ciepla i Afryka niedaleko.

1 polubienie

To prawda ale poki co,to najezdzcy chca z Francji do Anglii a nie na odwrot :slightly_smiling_face:

Optymizm