Nigel Farage wieszczy polexit

Ojciec brexitu rzecze iż następna do exitu będzie polska. Kraj który 30 lat temu opuścił komunę i za sprawą unii znów jakby wpadł w objęcia bardzo podobnego systemu. Polacy mają mieć dość ciągłych szykan i brukselskich szantaży.
Ma rację?

1 polubienie

Wg. niego z UE mają wyjść także Włochy i Węgry.

Taaaa, baaaardzo podobny system. Paszporty, książeczki walutowe, brak niepodległości, płacenie danin na wielkie państwa przez małe, itp, itd. Po prostu “Konzentrationslager Europa” :slight_smile:

2 polubienia

Nie traktuj tego osobnika poważnie. Gościu, który bierze od lat kasę bez oporów z Europarlamentu chce się koniecznie czymś wykazać, bo w innych dziedzinach nie istnieje intelekutalnie. Nie będzie polexitu.

6 polubień

Będzie Wypierpol!

3 polubienia

Będzie ale to potrwa. PiS zdąży się nahapać.

Nie zdąży być wypierdolu. To znaczy będzie, ale dotyczący pisu. A to całkiem co innego.

2 polubienia

Myślę że bardzo dobrze to ujął xd

O niczym tak nie marzę jak o wypierPisie!

4 polubienia

nie wypierdol a wypierPOL @birbant.
ale tego umowa nie przewiduje, rozwody w UE to tylko ze strony panstwa czlonkowskiego bez lub z orzekaniem o winie. zobowiazania w postaci wzietych wczesniej kredytow splaca wystepujacy. alimenty sie nie naleza.

2 polubienia

Angole się obudzą, jak im ceny pójdą niepomiernie w niebo. Same cła graniczne, to już będzie wielki ból. A to tylko fragment podwyżek. Tania siła robocza też zmaleje i samemu trzeba będzie dobrobyt budować.

2 polubienia

ja to sie zastanawiam jak rozwiaza sprawe np. z pilkarzami - do tej pory nie bylo problemu, bo ograniczenia nie dotyczyly obywateli UE, a troche Anglikow w Europejskich klubach gra. a jeszcze wiecej obcokrajowcow w angielskich - a z tego co wiem jest to przepis miedzynarodowy.

1 polubienie

Sportowcy, to pikuś w porównaniu z innymi. Pożywiom, posmotrim.

1 polubienie

tak mi sie skojarzylo czytajac Wasza dyskusja o Piatku.
bo cos mi sie przewinalo na ekranie, ze przymierzal sie do jakiegos angielskiego klubu.

1 polubienie

Tu by nie było wielkich problemów.

byloby czy nie? fakt, to akurat niewielki problem biorac pod uwage inne zawody.
prawdopodobnie Anglia bedzie kombinowac, zeby dalsza wspolprace prowadzic na podobnej zasadzie jak kraje Europejskie, ktore w UE nie sa - jak Swajcaria, Norwegia czy Islandia.

A co on taki wieszczydusza…?

To jest możliwe!

Obyś miał rację!

Śmieszą mnie takie porównania, w czasie gdy PiS rzeczywiście przywraca PRL rękami PZPRowskich funkcjonariuszy i agentów SB.

3 polubienia